Hopp til innhold

Åsenrennet 2021

JR/ HL lørdag 6/3 nå FULLTEGNET. Påmelding er åpen frem til 1/3, men nye påmeldinger blir satt på venteliste. Utøvere fra Romeriket vil bli prioritert, og oppdatert info legges ut 2/3. Det er fortsatt ledige plasser i de yngre klasser søndag 7/3. Gjerdrum og Åsen IL ønsker utøvere i vår krets velkommen til skirenn på Åsen stadion i Nannestad. Vi har per i dag en lokal forskrift som begrenser antall personer i anlegget til 200. Vi prioriterer utøvere fra Romerike. Lørdagens arrangement er for klassene 15 år - junior. Søndag for klassene 11 -14 år. Påmeldingsfrist er mandag 1. mars, ingen etteranmelding. Rennet går i fri stil. Tidtaking lørdag med brikker, søndag uten brikker. Info til deltakere legges ut på www.aasenil.no tirsdag 2/3.

  • Når: 6.3 - 07.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nannestad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2021
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Espen Auestad Tollefsen 2034 HOLTER
  • Telefon: 98234808
  • E-post: espent@ultra.no
  • Kontonummer: 12712219643
  • Hjemmeside: http://www.aasenil.no
  • Rennleder: Steinar Hagen
  • Rennleder: Rolf Hauger
  • TD: John Henrik Blåfjell

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Einar Heisholdt Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Magnus Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flæten, Henrik Nordnes Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granaas, Kasper Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimlund, Vilfred Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kibsgaard-Johannessen, Mons Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lipiszko, Julian Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Even Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Samson Aleksander Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Øystein Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østby, Birk Eirik Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovden, Eirik Branting Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mahmood, Asif Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkestuen, Jonathan Leander Nygren Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerheim, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegnander, Simon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Amalie Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hippe, Hedda Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hanna Kristine Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mari Sofie Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Willersrud, Marie Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørslien, Jenny Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimlund, Vilde Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schiander, Julie Marie Catarina Nome Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snekvik, Nina Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Eline Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveite, Nils Johan Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03