Hopp til innhold

USK Farten 2021

USK Farten 2021 vil bli arrangert 06.03.2021. SG Åslia Skisenter. Vi ønsker god og sikker tilnærming for fart for våre yngste alpinister. Påmelding er åpent for U12 og yngre samt U14. G/J (2013 og yngre), G/J (2012 og 2011) G/J (2010 og 2009) G/J (2008 og 2007) Deltagende klubber må påregne å stille som portvakter. Startnummer hentes klubbvis på rennkontoret (varmestua) Rennkontoret åpner kl 0800 Det vil være 3-4 gjennomkjøringer som avsluttes med en rennomgang. Antall gjennomkjøringer kommer ann på antall deltagere. Rennet gjennomføres i henhold til skiforbundets coronavileder. Merk at her blir ingen mulighet for etteranmelding på renndag for å begrense trengsel og effektivitet. Det er kun løpere tilknyttet Akershus Skikrets som kan delta grunnet Kovid-19 restriksjoner

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Åslia Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backman, Sigurgeir Mimir Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Borgenhov, Joakim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Gimle-Wiik, Hans Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Edward Rupert Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Nerbråten, Max August Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brenden, Liam Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holo, Leander Oesch Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holsve, Linus Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Thristan-Maximillian Sandberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Casper William Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sønsterud, Sondre Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsholm, Nikolai Norum Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Helle, Knut Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Noer, Fredrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Skjetne, Elias Berger Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Storstad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sønsterud, Erik Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Marius Hofflund Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Fjeldstad, Ada Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Granberg, Ylva Sophie Ellevold Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Moen-Brekkli, Ingrid Sophie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Steen, Julie Marie Rottem Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Weldingh, Ingrid Louise Wam Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fjeldstad, Ella Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grøndal, Emilie Løck Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Mari Holstad Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lervik, Tiril Wasa Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Julie Halbjørhus Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Snedsbøl, Emmeline Mathiesen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Madeleine Souza Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Storstad, Maja Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Veiteberg, Astrid Marie Kase Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Frida Rekdal Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Oveland, Helene Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Elisabeth Antin Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgenhov, Åse Alice Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Edvardsen, Fredrikke Kjus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Granberg, Frida Alvilde Ellevold Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Fiona Charlotte Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Skjetne, Ella Berger Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02