Hopp til innhold

JR-NM 2021, langrenn - AVLYST

  • Når: 26.2 - 07.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse Supersprint fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 180
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 180
Start 05.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 180
Start 07.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 17 år - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse Supersprint fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse Supersprint fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse Supersprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse Supersprint fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB