Hopp til innhold

Raumnes romjulsrenn 2020

I tradisjon tro ønsker Nes Ski å arrangere skirennet Raumnes romjulsrenn, også i 2020. Arrangementet foregår i Nes Ski- og sykkelanlegg (tidligere Nes Skianlegg), planlagt i fristil. Mer infomrasjon vil bli lagt til ut på høsten/tidlig vinter.

  • Når: 28.12.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nes Ski- og sykkelanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 28.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
fnugg