Hopp til innhold

AVLYST - Nordåsenrennet 2021 (KM Fristil)

Status 11.3: Per i dag kan vi arrangere med nasjonale regler ut utskifting av kohorter i løpet av dagen. Lørdag: 15-19år Søndag: 8-14år Fristil og enkeltstart for alle klasser. Arrangementet er kretsrenn for Akershus og KM-Normal 13-19år. Løpere fra andre kretser vil bli fjernet fra startlistene. Klasser/dager er samkjørt med Åsen IL/Gjerdrum som har KM samme helg. Oversikt over fordeling av kohorter, innmelding av følge og parkering sendes ut mandag etter at påmeldingsfrist har gått ut. Løpere i jr.klassene vil bli fordelt i rett klasse når påmeldingsfrist er utløpt. Oppdateres når lokale/nasjonale regler oppdateres. Opprinnelig finale i Sparebank 1 cup Akershus skikrets 13-14år og finale SNØ-cup 15-16år for Akershus, Oslo og Østfold. Detaljert info om arrangementet på http://www.bjerke-il.no/.

  • Når: 20.3 - 21.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Maura
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engh, Lars Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knai, Aksel Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Magnus Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moheim, Simon Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snilsberg, Anton Myrvoll Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Gaute Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Utsigt-karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Magnus Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsson, Arvid Wilhelm Hellevik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoberg, Jonas Aleksander Nordby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langedrag, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moheim, Emil Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbraaten, Emil Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Staff-hansen, Tobias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, August Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølgård, Noah Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Marius Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxhaug, Ivar Røise Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Samson Aleksander Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Magnus Dale Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerheim, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegnander, Simon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Tristan Røang Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gabrielsen, Jonathan Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønning, Filip Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvello, Theo Evjebråten Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Papierz, Jan Milosz Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønnestad, Aksel Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wrangell, Nikolai Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bamrud, Håkon Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønning, Kasper Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugseth, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staff-Hansen, Jonatan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Patrick Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstein-Wiencke, Oliver Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilberg, Jacob Sundstrøm Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bamrud, Emilie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sarfi, Hanna Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Margrethe Engenes Klubb Driv Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Landmark, Ane Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerknes, Eira Klubb Driv Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Eiril Høistad Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Celine Moen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelien, Hedda Strandsæter Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Olivia Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Erikstein, Lotte Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Signe Ruenes Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Synne Ruenes Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Ida Rutle Klubb Gjerdrum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langedrag, Maren Sofie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Hedda Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Mathilde Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reverdito, Leah Valentina Sandem Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Ariel Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Nora Julsrud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granum-Myhre, Solveig Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemæhlum, Nicoline Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordengen, Sangmo Elise Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Mari Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stakvik, Tyri Lysaker Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Struksnæs, Frida Bøhler Klubb Driv Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri

Menn junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Engelien, Oscar Strandsæter Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Østbu, Fredrik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB