Hopp til innhold

AVLYST - Asker skifestival

Asker Skiklubb og Holmen IF må dessverre meddele at Asker Skifestival, terminfestet til søndag 7. mars (og opprinnelig også 6.mars), avlyses. Dette er basert på en totalvurdering av nåværende status for COVID-19, med økt smittespredning og stor uforutsigbarhet rundt gjeldende smittevernrestriksjoner. Vi satser på komme sterkt tilbake med et flott 2-dagers arrangement neste sesong! https://askerskifestival.com/

  • Når: 07.03.2021
  • Hvor: ASKER
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børstad, Tobias Wigelius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Ludvig Kolrud Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Tinius Klevan Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Magnus Roald Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanevold, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lilleøien, Eskil Høie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvli, Iver Paaske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Moheim, Simon Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Myklebust, Oskar Overvåg Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordmark, Nathaniel Løwø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybråten, Max Alexander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Trygve Skogly Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ranna Pathirana, Chenul Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Resen-Fellie, Theodor Daniel Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Storruste, Sivert Berge Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæbø, Eirik Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergstrøm, Simen Bryhn Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bråten, Sverre Asdahl Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Farstad, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fredriksen, Lucas Aurèle Boichat Lønnum Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Moheim, Emil Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæbø, Magnus Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Aspestrand, Nicolay Horn Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Marius Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wergeland, Magnus Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Sindre Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer, Maurits Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Berglund, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Martin, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Børstad, Lucas Wigelius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Anton Kolrud Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Mikkel Roald Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fredriksen, xDavid Ovald Boichat Lønnum Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoffmann, Jakob Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Isachsen, Niklas Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jentoft, Edvard Johan Hess Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Myklebust, Herman Overvåg Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybråten, Esten Valentin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Markus Finnerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Singstad, Elias Vånge Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavåsen, Filip Erik Witberg Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæbø, Markus Helgeland Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæthre-Sundli, Arnt Martin Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Østengen, Jon Finne Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Mats Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Björnsson, Herman Johannes Haktorson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Harding, Øyvind Hamkoll Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Marcus Tryaire Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Johnsen, Vetle Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kråkenes, Oskar Solsvik Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsén, William Gunnar Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lille, Nilas Sæth Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Sivert Gjermundshaug Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Aksel Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Quist-Hem, Jo Einar Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Quist-Hem, Finn Arne Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekkelsten, Eirik Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekkelsten, Ola Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Svedberg, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tangevald-Hansen, Jeppe Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vingerhagen, Simon Isak Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fisknes, Ine Johnsen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøtta, Lise Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Holm-Lauritsen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Håndlykken-Michaelsen, Ninna Sofie Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindemann, Alexandra Lurås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Lilje Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ovland, Alba Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wøien, Johanne Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Martin, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossnes, Astrid Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nervold, Martine Vestveit Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nytvedt, Sofie Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Reinholdt, Marie Reiling Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sarfi, Hanna Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Delaby, Eline Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Matilde Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvattum, Julie Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kildahl, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Schanke-Jørgensen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tonstad, Ida Åkerlund Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vannes, Ingeborg Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellberg, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjennbakken, Marie Frydenberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Ellinor Elvira Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Farstad, Eline Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Marie Roald Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Førland, Cecilia Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jæger-Heiberg, Sophia Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kalbakken, Ingrid Enghaug Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathisen, Malena Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Michalsen, Ida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Myckland, Vilde Marie Nielsen Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nielsen, Rikke Wollan Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nytvedt, Eva Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Reinholdt, Louise Reiling Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenstvedt, Sofie Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Delaby, Nora Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fasting, Hedda Stavlund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fretheim, Ronja Woll Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Guttormsen, Solveig Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Killengreen, Anne Elisabeth Ligaard Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kofoed, Sofie Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Myckland, Leah Emilie Nielsen Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Mari Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Schou, Embla Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekkelsten, Vilde Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogstad-Mellander, Lovisa Maria Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sneen, Hedda Knutsen Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen-Østensen, Lilly Sophia Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tyssen, Ingrid Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
NIF-EPI03, 03
NTB