Hopp til innhold

AVLYST - Oppegårdsprinten 2021-dag 1

Avlyst - KM Sprint 2021-Oppegårdsprinten dag 1. På bakgrunn i den endrede smittesituasjonen mener Kommuneoverlegen i Nordre Follo at det ikke bør gjennomføres KM Sprint denne helgen. Vi er da dessverre nødt til å avlyse. https://www.facebook.com/events/245818627023401?active_tab=about

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Greverud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 100 1416 OPPEGÅRD
  • Telefon: 66991310
  • E-post: ski@oppegardil.no
  • Kontonummer: 11001152108
  • Hjemmeside: http://ski.oppegardil.no
  • Koordinator: Finn Thomas Rød
  • Ass. TD: Øyvind Antonsen
  • TD: Torkjel Kleppo Grøndalen
  • Rennleder: Torkild Haugnes

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Godal, Anders Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Paus, Albert Edison Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utby, Sigurd Heide Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birkeland, Ida Røer Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Sigrid Eidseter Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Villadsen, Hedda Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03