Hopp til innhold

Lommedalen Alpin Cup I

Med ny retningslinjer for gjennomføring av arrangementer har vi nå kunnet åpne påmeldingen igjen. Påmelding vil være åpen frem til kl 1600 fredag 14. januar. Det vil ikke være mulig med etteranmelding på renndagen.

  • Når: 15.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lommedalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 15.01.2022 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Magnus Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, André Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Friis, Erik Rytterager Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvist, Carl Otto Arthur Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riddervold, Edvard Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Hemnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Veel-Skogholt, Aksel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Borthen-Johansson, Leander Johan Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenden, Liam Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Buraas, Birk Rivelsrud Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Jonas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseth, Anton Holmesland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Ole Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjerthén, Henrik Gunby Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kalleberg-Haukland, Tobias Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ryste, Rasmus Cornelius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Marius Toresen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbo, Henrik Røv Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Johannes Carl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Øvrebø, Marius Johnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasheim, Fredrik Skomsøy Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Auran, Erik William Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Loeng, William Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riddervold, Theodor Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammervold, Knut Olof Hans Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Theo Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holo, Leander Oesch Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Sebastian Sørbye Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Fredrik Sindre Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Anderssen-Skaug, Sigurd Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjørn-Afnan, Elliot Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnarå, Birk Johansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Borthen-Johansson, Jonatan Wictor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Botica, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Botica, Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bøifot, Aleksander Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fjose, Oscar Christian Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Herman Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fuglerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gossner, Mikkel Stemsverk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kalbakken, Eirik Enghaug Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meisingset-Haug, Hans Vilhelm Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Petter Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Obal, Oskar Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Didrik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rød-Gjevik, Johan Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Christian Oliver Wergeland Francke Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundbye, Markus Mikkelhaug Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vikanes, Ludvig Aabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsson, Nils Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsson, Erik Olof Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunborg, William Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøifot, Henrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Chang, Ivar Yichen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebu, Harald Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjose, Felix August Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndal, Noah Parelius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, William Haugsjå Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Linus Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Ole Fjørtoft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mamelund, Jonas Sæther Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Fredrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Præsterud, Filip Leander Aabel Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvist-Berger, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rød-Gjevik, Christian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Storstad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Systad, Balder Kaltenborn Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Nathanael Gino Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikanes, Theo Aabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Ingrid England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Anderssen-Skaug, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Lily Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Friis, Ada Rytterager Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fuglerud, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Herregården, Ane Vega Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Irgens, Kaja Antonsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Maukon, Hanna Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Sara Alice Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Veslemøy Lien Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Alba Narud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bachmann, Alice Sturød Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge, Amie Sverdrup Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bronebakk, Ophelia Frøya Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråfelt, Ingrid Ragna Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Buraas, Ronja Rivelsrud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Cedell, Pernille Dahle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeland-Evensen, Martine Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjose, Selma Aurora Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Hermine Sørbye Klubb Sarpsborg IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilje Grebstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Krydsby-Johnsen, Ada Olea Garbin Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Amanda Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndal, Emilie Løck Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Stella Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Amalie Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lervik, Tiril Wasa Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Anna Vilhelmine Paris Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schram, Iben Kristin Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith-Erichsen, Julia Ruud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Snedsbøl, Emmeline Mathiesen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Storstad, Maja Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæteren, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tonay, Olivia Holmen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Julie Christine Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Jenny Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråfelt, Emma Linnea Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thordardottir, Asta Kristin Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Barbara Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspelund, Isabel Ordonez Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Borge, Clara Sverdrup Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bronebakk, Valentine Hedvig Elise Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Edvardsen, Fredrikke Kjus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Emblemsvåg, Oda Haug Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Engebu, Helene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Espeland-Evensen, Filippa Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Louisa Naemi Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Hedda Valdem Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Nine Grebstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meyer, Julie Sophie Lund Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Christine Berg Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Celine Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tandberg, Mille Weideborg Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veel-Skogholt, Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgenhov, Åse Alice Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksson, Ida Maria Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjerthén, Maria Gunby Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kalbakken, Ingrid Enghaug Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Loeng, Viktoria Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Eline Berg Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Ellen Constance April Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjetne, Ella Berger Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundbye, Sarah Mikkelhaug Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wittenburg-Fossum, Hannah Birgitte Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Stella Birgit Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øvrebø, Ida Johnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalseter, Mia Caroline Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
VM snøsport