Hopp til innhold

Skandinavisk Cup, Nes

  • Når: 3.1 - 05.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 200
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 200
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 200
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

FH Menn senior sittende - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

FH Menn senior stående - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Böök, Josefina Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bångman, Tilde Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Chi, Chunxue Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyvik, Anna Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn E, Yingcui Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn ERKERS, Frida Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fenne, Hilde Klubb Varegg Fleridrett Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Häger, Julia Klubb IF Minken Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Immonen, Rebecca Klubb Nastolan Naseva Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn IVARSSON, Emma Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Joensuu, Jasmi Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jonasson, Maria Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Julin, Andrea Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Korva, Anita Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Moa Molander Klubb Svverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Li, Lei Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn LI, Xin Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindqvist, Ida Irene Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindström, Louise Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lonka, Katariina Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lylynpera, Katri Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lämsä, Emmi Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ma, Qinghua Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melin, Madelen Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Meng, Honglian Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn MODIG, Lovisa Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Karianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mononen, Laura Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordström, Maria Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olkkonen, Tiia Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Moa Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Sandra Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Persson, Alicia Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Piippo, Eveliina Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn SAAPUNKI, Susanna Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn SETTLIN, Evelina Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Solin, Jenny Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Song, Yang Klubb Ski Team og Heilonjiang Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sömskar, Linn Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Truu, Stine-Lise Klubb Estland Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vinsa, Lisa Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wang, Yingying Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wikén, Emma Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Öberg, Jennie Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Alakoski, Anni Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Andersson, Gun Ingela Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Böök, Josefina Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Bångman, Tilde Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Chi, Chunxue Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Dyvik, Anna Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn ERKERS, Frida Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Fenne, Hilde Klubb Varegg Fleridrett Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Häger, Julia Klubb IF Minken Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Immonen, Rebecca Klubb Nastolan Naseva Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn IVARSSON, Emma Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Jonsson, Lisa Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Julin, Andrea Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Korva, Anita Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Kristiansen, Moa Molander Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Li, Xue Klubb Ski Team og Heilonjiang Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Li, Lei Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn LI, Hongxue Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn LI, Xin Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Lindqvist, Ida Irene Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Lindström, Louise Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Lonka, Katariina Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Lämsä, Emmi Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Melin, Madelen Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn MODIG, Lovisa Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Mononen, Laura Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Nordström, Maria Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Olsson, Moa Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Olsson, Sandra Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Persson, Alicia Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Piippo, Eveliina Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn SAAPUNKI, Susanna Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn SETTLIN, Evelina Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Skjellum, Ine Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Solin, Jenny Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Sömskar, Linn Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Truu, Stine-Lise Klubb Estland Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Vinsa, Lisa Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Wang, Yingying Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Wikén, Emma Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Yilamjiang, Dinigeer Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Öberg, Jennie Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Alakoski, Anni Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Böök, Josefina Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bångman, Tilde Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Chi, Chunxue Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyvik, Anna Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn E, Yingcui Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fenne, Hilde Klubb Varegg Fleridrett Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Häger, Julia Klubb IF Minken Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Immonen, Rebecca Klubb Nastolan Naseva Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn IVARSSON, Emma Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Joensuu, Jasmi Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jonasson, Maria Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Julin, Andrea Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Korva, Anita Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Moa Molander Klubb Svverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Li, Xue Klubb Ski Team og Heilonjiang Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Li, Lei Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn LI, Hongxue Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn LI, Xin Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lindqvist, Ida Irene Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lindström, Louise Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lonka, Katariina Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lylynpera, Katri Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lämsä, Emmi Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ma, Qinghua Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ma, Chun Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Maclsaac-Jones, Maya Klubb Rocky Mountain Racers Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Meng, Honglian Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn MODIG, Lovisa Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Moe, Karianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mononen, Laura Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordström, Maria Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Olkkonen, Tiia Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Olsson, Moa Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Olsson, Sandra Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Persson, Alicia Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Piippo, Eveliina Klubb Finland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn SETTLIN, Evelina Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Solin, Jenny Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Song, Yang Klubb Ski Team og Heilonjiang Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sömskar, Linn Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Truu, Stine-Lise Klubb Estland Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Vinsa, Lisa Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wang, Yingying Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wikén, Emma Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Yilamjiang, Dinigeer Klubb Kina Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Öberg, Jennie Klubb Sverige Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aflodal, Gustav Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aflodal, Axel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ahonen, Olli Klubb imatran urheilijat Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Estland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Jonas Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersson, Fredrik Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn ANDERSSON, Jens Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn ANDERSSON, Simon Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bao, Lin Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Elis Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berglund, Gustaf Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergström, Martin Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brännmark, Viktor Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buskqvist, Alfred Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Danielsson, Filip Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ekberg, Johan Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eklöf, Johannes Klubb IF Hallby SOK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Elvseth, Anton Mattias Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engdahl, Petter Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engdahl, Johannes Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksson, Jonas Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn ERIKSSON, Gustav Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gisselman, Truls Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haarala, Juuso Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Herbert, Martin Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Herbert, Johan Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hermansson, Pontus Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ikonen, Joel Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jacobsson, Hugo Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jian, Kaige Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansson, Markus Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansson, Leo Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jonsson, Olof Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn JONSSON, Fredrik Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jutterström, Axel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsson, Simon Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karppanen, Miro Klubb imatran urheilijat Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korpela, Heikki Klubb Team Northern Fish Hätälä Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lageson, Simon Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lieback, Erik Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lieback, Isak Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lindholm, Remi Klubb IF Minken Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mannila, Lauri Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Maowulietibieke, Entemake Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Meng, Wei Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Asbjorn Klubb København Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn MIKKONEN, Juho Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Norrud, Borgar Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nydal, Erlend Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nystedt, Jacob Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyström, Jesper Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Parantainen, Kalle Klubb IF Minken Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Parttimaa, Aleksi Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Persson, Anton Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Persson, Adam Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn PERSSON, Oscar Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Poikonen, Verneri Klubb Äänekosken Huima Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Poromaa, William Klubb Sveriege Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Qin, Haiyang Klubb Ski Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Raussi, Vesa Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rickardsson, Daniel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riksaasen, Bjørn Georg Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rosbo, Jacob Weel Klubb København Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rosjö, Eric Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ruuskanen, Arsi Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn SHANG, Jincai Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn SHIWOHEN, Yeersen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Suhonen, Verneri Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn SUN, Qinghai Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svensson, Andreas Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thompson, Bob Klubb Nordiq Canada Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorn, Gabriel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Varis, Kari Klubb Team Northern Fish Hätälä Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vuorela, Markus Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vuorela, Johannes Klubb IF Minken Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vuorinen, Lauri Klubb Finland1 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Weel Rosbo, Joachim Klubb København Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wuerkaixi, Kuerbanjiang Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 30 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Abdudelehan, Yeernaer Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Estland Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Andersson, Fredrik Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn ANDERSSON, Jens Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn ANDERSSON, Simon Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bao, Lin Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Berglund, Gustaf Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bergström, Martin Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Brännmark, Viktor Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Danielsson, Filip Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ekberg, Johan Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Eklöf, Johannes Klubb IF Hallby SOK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Elvseth, Anton Mattias Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Engdahl, Petter Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Engdahl, Johannes Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Engdahl, Jonatan Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Eriksson, Jonas Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn ERIKSSON, Gustav Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Gisselman, Truls Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Herbert, Martin Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Herbert, Johan Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hermansson, Pontus Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ikonen, Joel Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Jian, Kaige Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Johansson, Leo Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn JONSSON, Fredrik Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Jutterström, Axel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Karlsson, Simon Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Karppanen, Miro Klubb imatran urheilijat Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Korpela, Heikki Klubb Team Northern Fish Hätälä Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Lageson, Simon Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Lindholm, Remi Klubb IF Minken Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ma, Ke Klubb Ski Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Maowulietibieke, Entemake Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Norrud, Borgar Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Nystedt, Jacob Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Nyström, Jesper Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn OLANDER, Carl Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Parantainen, Kalle Klubb IF Minken Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Parttimaa, Aleksi Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Persson, Anton Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Persson, Adam Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn PERSSON, Oscar Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Poikonen, Verneri Klubb Äänekosken Huima Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Poromaa, William Klubb Sveriege Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Rickardsson, Daniel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Riksaasen, Bjørn Georg Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Rosbo, Jacob Weel Klubb København Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Rosjö, Eric Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ruuskanen, Arsi Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn SHIWOHEN, Yeersen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Suhonen, Verneri Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Thorn, Gabriel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Varis, Kari Klubb Team Northern Fish Hätälä Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Vuorela, Markus Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Vuorela, Johannes Klubb IF Minken Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Vuorinen, Lauri Klubb Finland1 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Weel Rosbo, Joachim Klubb København Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Wuerkaixi, Kuerbanjiang Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Yang, Lu Klubb Sk Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Abdudelehan, Yeernaer Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aflodal, Gustav Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aflodal, Axel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ahonen, Olli Klubb imatran urheilijat Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Estland Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Jonas Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Andersson, Fredrik Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn ANDERSSON, Jens Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bao, Lin Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berglund, Gustaf Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bergström, Martin Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Buskqvist, Alfred Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ekberg, Johan Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Elvseth, Anton Mattias Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Johannes Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Jonatan Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eriksson, Jonas Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn ERIKSSON, Gustav Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gisselman, Truls Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haarala, Juuso Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Herbert, Martin Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hermansson, Pontus Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ikonen, Joel Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jacobsson, Hugo Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jian, Kaige Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johansson, Markus Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johansson, Leo Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johansson, Hans Emil Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jonsson, Olof Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn JONSSON, Fredrik Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jutterström, Axel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Karlsson, Alexander Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Karlsson, Simon Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Korpela, Heikki Klubb Team Northern Fish Hätälä Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ma, Ke Klubb Ski Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mannila, Lauri Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Maowulietibieke, Entemake Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Meng, Wei Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nordström, Gustav Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nystedt, Jacob Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn OLANDER, Carl Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Persson, Anton Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Persson, Adam Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Poikonen, Verneri Klubb Äänekosken Huima Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Poromaa, William Klubb Sveriege Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Qin, Haiyang Klubb Ski Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Raussi, Vesa Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riksaasen, Bjørn Georg Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rosjö, Eric Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ruuskanen, Arsi Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn SHANG, Jincai Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Suhonen, Verneri Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn SUN, Qinghai Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svenningsson, Ludvig Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svensson, Andreas Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thompson, Bob Klubb Nordiq Canada Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorn, Gabriel Klubb Sverige Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vuorela, Johannes Klubb IF Minken Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vuorinen, Lauri Klubb Finland1 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wuerkaixi, Kuerbanjiang Klubb Kina Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Yang, Lu Klubb Sk Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03