Hopp til innhold

Asker skifestival, skicross

NB - påmeldingsfrist endret frem til 16.01.20. Asker Skiklubb og Holmen IF Langrenn ønsker velkommen til Asker Skifestival søndag 19. januar på Eid Skiarena ved Heggedal i Asker. Anlegget ved Eid gård har flotte forhold og her produseres det snø som sikrer gode løyper. Arrangementet har status som KM fra 13 år og eldre, samt Sparebank 1 cup for 13/14-år og vil gjennomføres som skicross. NB – det er egne klasser for utøvere med funksjonsnedsettelse. Asker skifestival er ett «Tøffest uten fluor» - arrangement, i alle klasser. Det innebærer at i tillegg til å minne om reglene fra NSF om å ikke benytte glidsmøring med fluor i aldersklassene under 17 år, så er det også fluorforbud for junior og senior. Vi tilbyr deltakerne gratis fluorfri smøreservice. Følg utviklingen og få oppdatering på starttider, påmelding og andre aktualiteter på vår nettside https://askerskifestival.com/

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Asker
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse FH gutter og menn sittende Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse FH gutter og menn stående Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse FH jenter kvinner sittende Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse FH jenter kvinner stående Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Birkeland, Herman Solheim Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bochud, Maxime Baune Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brochmann, Magnus Ingebrigtsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brudheim-Oll, Henrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebretsen, Sander Dolve Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fredriksen, Lucas Aurèle Boichat Lønnum Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gråthen, Andreas Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Henrik Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammer, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Herlofsen, Maximilian Herlof Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hermansen, Aksel Folden Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hesselius, Emil Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jonhaugen, Kristian Røed Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nygård, Max Gotfred Tho Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandbraaten, Emil Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Simonsen, Birk Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Slåtten, Konrad Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Benjamin Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømsholm, Olai Abrahamsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svennevig, Sebastian Johan Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæbø, Magnus Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ørbeck-Nilssen, Marius Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Andenæs, Aleksander Olsen Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Føreland, Linus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Graff-Wang, Liam Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Håkon Vesterkjær Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ingebretsen, Guttorm Funnemark Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjølgård, Noah Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mellem, Storm Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Menard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruud, Fredrik Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryen, Nikolas Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjølås, Henrik Langum Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Knut Øyvind Nordhagen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stalheim, Sivert Gimmestad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavran, Kasper Hauge Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorud, Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wergeland, Magnus Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Øksby, Erik Stenersen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lysvåg, Lukas Blok Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brein, Emil Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Schaug, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarø, Sander Skjong Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergersen, Elias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Berglund, Mats Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Martin, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bochud, Sebastian Baune Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bronken, Oliver Amadeus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fredriksen, David Ovald Boichat Lønnum Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Graff-Wang, Olai Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Guay, Matthew Tze Hong Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Herneblad-Due, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Herregarden, Markus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Håvaldsrud, Birger Vaksvik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Idstad, Martin Herrera Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kleve-Ruud, Adrian Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kråkenes, Oskar Solsvik Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mcdowall, Alexander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Aksel Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mossige, Arne Sølvberg Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Myklebust, Herman Overvåg Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Norman, Nikolai Lauritz Bjørge Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nygård, Lukas Tho Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Qi, Yiming Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Quist-Hem, Jo Einar Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Quist-Hem, Finn Arne Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagen, Paul Even Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Severinsen, George Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Teigen, Halvor Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Totlandsdal, Midas Leander Groesz Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wangensteen, Theo Fugelli Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wen, Kai Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby-Sættem, Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøthun, Nikolai Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Flågan, Juha Chang Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Magnus Roald Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fredriksen, Magnus Lundsett Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Sverre Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerden, Matteo Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Grasdalen, Johannes Henjum Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanevold, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Henriksen, Karl Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Idstad, Mikkel Herrera Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lilleøien, Eskil Høie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Linnestad, Simen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Magnus Christoffer Andersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvli, Iver Paaske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mcdowall, Martin Kjennbakken Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Melin, Philip Carl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mosebø, Hans Fabian Grini Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Myklebust, Oskar Overvåg Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Naalsund, Aksel Tidemann Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ranna Pathirana, Chenul Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Rist, Sindre Løvstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Russ, Sondre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Saxrud, Jens-julius Marcussen Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsland, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Storruste, Sivert Berge Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæbø, Eirik Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætre-Lorentzen, Jens Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorud, Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Totlandsdal, Leo Nikolai Groesz Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vehus, Thomas Fabritius Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Øiseth, Birk Bye Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Martin, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Choi, Yuri Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dao, Sophia Thuy-Anh Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossnes, Astrid Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gresslien, Tuva Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grislingaas, Emilie Røisi Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hesselius, Julia Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvåle, Anna Hilleren Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordal, Charlotte Renée Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nytvedt, Sofie Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Reidun Aars Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Reinholdt, Marie Reiling Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Nora Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Storruste, Sanna Berge Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødegaard, Johanne Krog Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lisa Berger Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggesvik, Maria Josefine Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eng, Jenny Marie Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebakken, Elida Kveim Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Matilde Roald Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gavlen, Maria Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerden, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvik, Nora Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lyngstad, Stine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mjøvik-Hoel, Synnøve Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nereng, Anna Haugan Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordli, Maria Strand Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Norman, Dorthe Elisabeth Bjørge Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Norman, Mathilde Fredrikke Bjørge Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Schanke-Jørgensen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Törnqvist, Nelly Leonie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vannes, Ingeborg Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødegaard, Oda Krog Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Tone Johanne Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellberg, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Holstad, Norah Sofia Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjemhus, Isla Grace Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjennbakken, Marie Frydenberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Knap, Maria Bjørnerud Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nevøy, Ellinor Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Riddervold, Frida Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Schanke-Jørgensen, Caroline Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn van de Velde, Stiene Mie Antoinette Germaine S Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wangensteen, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Westerheim-Larsen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ziener, Tine Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kind, Amalie Håheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skarphol Villadsen, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stadaas, Henriette Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holm, Emilie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjorthøy, Celine Christoffersen Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Knap, Ella Bjørnerud Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Delaby, Nora Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Dirix, Ines Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fretheim, Ronja Woll Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Emma Kahrs Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerud, Evelina Fredrika Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Michalsen, Ida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordgård, Josefine Amdal Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein, Solveig Burheim Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sneen, Hedda Knutsen Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsland, Anna Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stubbrud, Iris Klubb Dikemark IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wee, Sanna Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Westerheim-Larsen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allers, Julia Marie Aarvold Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkevoll, Marie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Dyreng, Hedda Setså Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fisknes, Ine Johnsen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Michelle Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Holm-Lauritsen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jebsen, Mille Martine Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhr, Celine Lekven Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Lilje Klubb Dikemark IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nevøy, Åse Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogdar-Pecqueux, Laila Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sivertsen, Amanda Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Smidt, Julie Fevang Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindland, Julie Lyche Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn van de Velde, Nienke Loes Bertje Dees T K Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wøien, Johanne Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ziener, Henriette Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kveen, Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

M 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
NIF-EPI01, 01
André Marton Pedersen