Hopp til innhold

Gjelleråsen IF - SUBARU - rulleskirenn

Rulleskirennet har start og målgang ved fotballbanen på Skyttamyra. Her blir det stor fart, og god stemning! Se et glimt fra Rulleskirennet 2016 https://www.youtube.com/watch?v=Jr5S7LRf7mc Rennet går i fristil. Vi stiller med rulleski til alle (NNN bindinger). Skiene deles ut rett før start, så løperne må ha med egne ski til oppvarmingen. Merk at veiene ikke stenges for biltrafikk før kl 13.30. Alle som er født i 2007 eller tidligere kan delta. Løyper: - Jenter og gutter 2007/2006: 2 runder a 2 km = 4 km - Jenter og gutter 2005/2004: 3 runder a 2 km = 6 km - Jenter 2003 og eldre: 3 runder a 2 km = 6 km - Gutter 2003 og eldre: 4 runder a 2,2 km = 8,8 km Det er 100% premiering i alle klasser. Påmeldingsfrist innen mandag 26.august kl. 23.59. Alle som melder seg på innen 15.august er i trekningen av en Osprey-sekk. NB! Husk å melde på i riktig årsklasse for sesongen 2019-2020. NSFs lisens må være betalt for alle som har fylt 13 år. Alternativt må engangslisens kjøpes p

  • Når: 01.09.2019
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Hagan
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.08.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 110
Start 01.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri

G 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Jonathan Christiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Frogner IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri

G 17-18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri

J 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Barstad, Mira Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri

J 17-18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grotli, Øyvind Egebakken Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI03, 03