Hopp til innhold

Hakadalsrennet Fristil

Siste frist for påmelding er onsdag 11/12. Startlister trekkes torsdag kveld. Vi ønsker velkommen til åpningshelg i Varingskollen med fristil lørdag Lørdag: fristil, SNØ-cup for 15-16år. Husk påmelding i rett klasse eks 2008 klasse G/J 12, 2006 klasse G/J 14, 2004 klasse G/J 16. Påmelding søndag se egen påmelding. Mer informasjon på https://hakadal-il.no/langrennsgruppa/arr-side-langrenn/hakadalsrennet

  • Når: 14.12.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Einar Heisholdt Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fodstad, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovda, Kristoffer Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Musial, Lucas Hovland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbraaten, Emil Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Even Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Conrad Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Agustsson, Hrafn Jökull Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Audun Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Plows, Hugo Jocelyn Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rafen, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scrowther, Kurt Douglas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Singstad, Alfred Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skog-Ustgård, Sigurd Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tanev, Emil Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barth, Georg Greger Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Peder Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Døving, Hilmar Emanuel Søyset Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønbeck, Bjørn Martin Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovda, Ole Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rud, Jesper Maximilian Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Sander Olai Kyrkjeeide Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storaas, Magnus Spilde Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøftum, Aksel Johansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Juliussen, Paulus Elias Weydahl Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riddervold, Mikkel Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarnes, Magnus Mork Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobber, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Winum, Magnus Evjen Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Barth, Jacob Jæger Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wuttudal, Ole Peder Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Darre-Næss, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Sebastian Miles Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, August Bauer Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Riddervold, Teodor Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomren-Berg, William Emil Mellvang Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enger, Oliver Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Håkon Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jøsendal, Njål Eine Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nill, Benjamin Bjørn Torgersen Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Anna Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brekke, Linnea Hasselstrøm Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dericham, Stella Elise Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gonzalez, Maria Mortensen Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasle, Ailin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Elvida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Nora Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tuv, Live Skogstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Pia Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skeie-Lebreux, Emily Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tengesdal, Oda Linnea Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aaneby, Nora Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kringler, Celine Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sverdrup, Ida Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Barstad, Mira Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjorthøy, Celine Christoffersen Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyer, Tuva Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jemterud, Amalie Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kringler, Anniken Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Plows, Tara Christina Rose Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller, Dina Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rud, Pernille Alexandra Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Seland, Elise Lien Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Signe Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flisen-Elvenes, Mari Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kancieriute, Greta Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaspersen, Ellen Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Smidt, Maren Fevang Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Weldingh, Ingrid Louise Wam Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brynestad, Sarah Nathalie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flisen-Elvenes, Mille Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasle, Lara Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Amalie Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringler, Mille Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordhagen, Kari Margrethe Klubb Askim IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Smidt, Julie Fevang Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rød, Kristine Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Miller, Jakin Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Spiridonov, Aleksandr Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
André Marton Pedersen