Hopp til innhold

Rangeringsrenn SG TL/HL Renn 1 - Akershus, Østfold, Hedmark, Oppland

Super-G rangeringsrenn for TL/HL løpere fra Akershus, Østfold, Hedmark og Oppland.

  • Når: 11.02.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hafjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.02.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kirkestuen, Marius Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Markus Mass Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørkhaug, Lars Rekdal Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Freuchen, Felix Theodore Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Måleng, Stian Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Treimo, Even Moe Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Ulric Andre Thorolfsen Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skedsmo, Ingrid Aurora Nyborg Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ågotnes, Ingrid Rusten Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Mina Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Fredrikke Christine Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Nora Johanna Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
NIF-EPI01, 01