Hopp til innhold

FIS GS+SL races Raudalen 10. - 13. januar

På vegne av Bærums Skiklub og Dønski Toppidrett ønsker vi velkommen til FIS-renn i Raudalen Alpinsenter ved Beitostølen. 4 x herre- og dame-renn (2 x GS og 2 x SL), torsdag 10. til søndag 13. januar 2019. NB. Separat påmelding for hvert av de fire rennene.

  • Når: 10.1 - 13.01.2019
  • Oppstart: 08:30
  • Hvor: Raudalen Alpinsenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 12.01.2019 Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 11.01.2019 Klasse PARA kvinner Øvelse Storslalåm Startkontingent 310
Start 10.01.2019 Klasse PARA kvinner Øvelse Storslalåm Startkontingent 310
Start 13.01.2019 Klasse PARA menn Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse PARA menn Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2019 Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgård Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skare, Lasse André Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

PARA menn - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse PARA menn Øvelse Slalåm

PARA menn - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse PARA menn Øvelse Slalåm

PARA menn - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm

PARA menn - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04