Hopp til innhold

Bertel O. Steen Cup 1

Merk endring fra tidligere år: De eldste klassene starter kl. 10:00: - Rennstart 11 år og eldre kl 10:00. (Besiktigelse 09:15 - 09:45) - Rennstart 6 - 10 år kl 13:30. (Besiktigelse 12:45 - 13:15)

  • Når: 12.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Slalåmveien 40, Lommedalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 54 1350 LOMMEDALEN
  • Telefon: 934 17 327
  • E-post: lil@lil.no
  • Kontonummer: 16273472472
  • Hjemmeside: http://www.lil.no
  • Koordinator: Ole Embret Fodnæss
  • TD: Truls Erik Klokkerud

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 12.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 12.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 12.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Amundsen Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ditlef-Johansen, Marcus Milton Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Max Kristian Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Julian Filip Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ferrington, Richard Alexander Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Markus Bienek Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nagell, Mats Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stornæs, Steffen Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Mikkel Faye Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjune, Ulrik Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rynning, Herman Rosenberg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørlie, Håvard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Magnus Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Luis Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Charlie Heinrich Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bay, Torjus Borgundvaag Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjølgerud, Adrian Axel Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Björgvinsson Sambiagio, Alex Thorsteinn Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aleksander Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Ole Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjerthén, Henrik Gunby Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Snertingdalen, Noah Waal Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Marius Toresen Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Velta, Nicolay Sten Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Erik William Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauger, Sebastian Daskalakis Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Høge, Ebbe Xavier Oria Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirknes, Marcus Kaldahl Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Loeng, William Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nagell, Eric Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Paulsen, Mathias Lopez Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Riddervold, Theodor Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Morten Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Johannes Carl Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Malin Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Anna Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Låstad, Nora Hulbekkmo Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Mathilde Oppermann Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Noreng, Emily Sofia Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Basberg, Mina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjune, Selma Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drivarbekk, Aurora Helene Blume Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Thea Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skedsmo, Ingrid Aurora Nyborg Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Vehre, Lily Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Madikken Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Espeland-Evensen, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Rikke Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjerthén, Maria Gunby Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Philippa Alexandra Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Amanda Giske Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Julia Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stavik, Ella Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Suhren, Carlotta Lucia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wittenburg-Fossum, Hannah Birgitte Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Snertingdalen, Tiril Waal Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
Morten V. Eriksen