Hopp til innhold

Nordåsenrennet - KM stafett 2019

KM i stafett 2019 for Akershus skikrets. KM gjelder klassene 13 år o.e. Klassisk stil. Påmelding og lagoppstilling legges inn i Sportsadmin, og gjøres av klubbens påmeldingsansvarlig.

  • Når: 24.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Maura
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350
Start 24.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ausen, Martinus Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boland, Philip Åkerström Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bærland, Kristian Skjærmoen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børresen, Noah Larsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth, Ola Lutken Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovden, Eirik Branting Klubb Åsen IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høe, Andreas Mutonga Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolloen, Emil Klubb Grue IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensveen, Jesper Faanes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landstad, Elias Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhagen, Leo Klubb Spydeberg IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sander, Ida Try Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Tuva Myrvoll Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenberg, Herman Bredesen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensrud, Marius Johannessen Klubb Åsen IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Sigve Eielsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætre, Øystein Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Willersrud, William Jødahl Klubb Åsen IL Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjerkestuen, Jonathan Leander Nygren Klubb Åsen IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gjerdalen-Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Klemetsen, Andreas Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langerud, Sivert Klubb Åsen IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sveinall, Jørgen Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wike, Aron Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wuttudal, Ole Peder Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13-14år Øvelse 3x3 km stafett

G 15-16år - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aukland, Oliver Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kavli, Magnus Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 3x5 km stafett

G 8 år og yngre - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Emilie Økstad Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bamrud, Håkon Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flæten, Andreas Nordnes Klubb Åsen IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellings, Alfred Olav Risnes Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsrud, Wilhelm Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knai, Aksel Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsmo, Jacob Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Ida Tesaker Klubb Åsen IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogvold, Leon Andreas Børresen Klubb Åsen IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilberg, Jacob Sundstrøm Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østby-Johansen, Even Klubb Åsen IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper

G 9-10år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Algarheim, Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Vetle Eggen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Einar Heisholdt Klubb Åsen IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekken, Eirik Tangen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Magnus Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bozanovic, David Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Byhring, Norah Linnéa Klubb Nes Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Damhaug, Jan Erik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dokken, Lars Kristiansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einan, Kasper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flæten, Henrik Nordnes Klubb Åsen IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth, Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grue, Øyvind Andreas Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Emil Aleksander Hjelle Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimlund, Vilfred Klubb Åsen IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Kristian Aamodt Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holter, Mads Thue Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Filip Stende Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landstad, Isak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langedrag, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lipiszko, Julian Klubb Åsen IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundberg, Emilie Hansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lynne, Håkon Jarl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midling-Hansen, Jens Klubb Nes Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morud, Magnus Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morud, Sander Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nagel-Dahl, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nani, Daniel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Hanna Kristine Tesaker Klubb Åsen IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Pia Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saxhaug, Ivar Røise Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solfjeld, Natalie Rønning Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætre, Even Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Weaas, Martinius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøien-Jensen, Jacob Klubb Åsen IL Klasse G 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ennals, Cecilia Louise Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoff, Astrid Hermine Rønning Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holme, Ida Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sølvberg, Helena Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sølvberg, Hermine Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11-12år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Halvorsen-Røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Kristine Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Løvlien, Vilde Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Woll, Fride Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14år Øvelse 3x3 km stafett

J 15-16år - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Evensløkken, Sarah Fjellheim Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Homble, Sanna Helmine Kroglund Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Larsson, Kajsa Meyer Klubb IL Jardar Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sveen, Eline Brattegaard Klubb Haslum IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tunli, Sofie Lundeby Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15-16år Øvelse 3x5 km stafett

J 8 år og yngre - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julia Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Sofie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørdal, Oda Bekken Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørklund, Emma Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brynestad, Sarah Nathalie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhagen, Kari Margrethe Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Weaas, Ulrikke Amalie Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper

J 9-10år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aksberg, Jenny Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Julia Stensby Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergseng, Miriam Ovida Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blakarstugun, Ida Marie Klubb Åsen IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Elise Sofie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerdalen-Nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gustavsen, Camilla Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimlund, Vilde Klubb Åsen IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helle, Emilie Buer Klubb Spydeberg IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjort-Larsen, Amalie Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillenes, Cornelia Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Macias, Zuzanna Helena Klubb Åsen IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sealiti, Medina Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogvold, Savannah Marie Børresen Klubb Åsen IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vøien, Sofia Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagle, Hedda Wilhelmine Meland Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skatvedt, Hedda Aakre Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hansen, Matias Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hansen, Jørn Oscar Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tomasgaard, Uffe August Sogn Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fischer, Jørgen Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holen, Alexander Enerud Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tronbøl, Henning Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
nif-epi04, 04
NTB scanpix