Hopp til innhold

Nordåsenrennet 2019

Fra 8 år t.o.m. senior. Puljestart 8-12år. Fellesstart 13 år og eldre. Finale SP1cup 13-14år og SnøCup i Østfold, Oslo og Akershus 15-16år.

  • Når: 23.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Maura
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellesylt, Niklas Stiberg Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellesylt, Karsten Stiberg Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvernes, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Landstad, Isak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lingjerde, Hans Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Weaas, Martinius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østbye, Anders Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øynebråten, Ask Legolas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bandlien, Eskil Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bærland, Kristian Skjærmoen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljønes, Kristoffer Vilberg Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braathen-Hauge, Jonus Gothard Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvik, Ruben Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Endreson, Isak Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Leon Leybourne Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Nikolai Aleksander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landstad, Elias Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skage, Eirik Setsaas Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerkestuen, Jonathan Leander Nygren Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Langerud, Sivert Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fleisje, Ådne Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hauan, Noah Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pihl, Johan Jakob Grasbakken Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skar, Morten Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wike, Aron Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mellvang-Berg, William Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kanestrøm, Niklas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Lauritz Svinø Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Kristian Aamodt Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Wilhelm Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogvold, Leon Andreas Børresen Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Snilsberg, Anton Myrvoll Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Magnus Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Victor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Julian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grini, Simen Husby Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holter, Mads Thue Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langedrag, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morud, Magnus Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morud, Sander Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Kristoffer Sønmør Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedbråten, Ludvig Notkevich Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søbakk, Tor Olav Sørnes Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braathen-Hauge, Alvea Marie Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børseth, Pia Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Jenny Marie Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Sophie Caroline Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogvold, Savannah Marie Børresen Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evje, Leah Meza Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleisje, Live Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoff, Astrid Hermine Rønning Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Ida Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snilsberg, Tuva Myrvoll Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Vilde Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Helena Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Hermine Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vinge, Thea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holm, Emilie Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lærdahl, Cathrine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Eline Brattegaard Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Endreson, Amanda Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nekkar, Ranja Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørlien, Lisa Elin Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørklund, Emma Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringen, Berit Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemæhlum, Nicoline Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsson, Mari Klubb Kjellmyra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Hennie Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eide, Elise Sofie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Tuva Marie Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Andrea Emelie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Else Mariell Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vøien, Sofia Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Weaas, Ulrikke Amalie Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Westbø, Madeleine Fjeld Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Måbø, Pia Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

Menn junior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Heggedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Solbakken, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tveite, Nils Johan Klubb Ås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jørgensen, Jens Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Weaas, Henning Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
nif-epi04, 04