Hopp til innhold

Bakkesprinten

Bakkesprinten går i Kirkerudbakken alpinanlegg og er Bærums svar på monsterbakken i avslutningsetappen i Tour de Ski. Løypa går i en sløyfe nederst i bakken og mål er et stykke opp i alpinbakken. Dette blir en fin og morsom avslutning på årets sesong!

  • Når: 06.04.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vøyenenga
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 06.04.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 06.04.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 06.04.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 06.04.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 06.04.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 06.04.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 06.04.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 115

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen-Hanevold, Ulrik Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lingjerde, Hans Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mikaelsen, Daniel Koksvik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Platou, Sigurd Kvåle Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Erichsen, Oliver Mariager Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Waastad, Bernhard Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tegnander, Simon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lia, Markus Herheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh, Ingrid Didriksen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brudheim-Oll, Henrik Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Heelan, William Joseph Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Magnus Bjørn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Edward Blomvik Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Aleksander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold-Hanssen, Olander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mørch-Bjerke, Ulrik Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Max Gotfred Tho Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ringvold, Mette Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Systad, Tor-Anders Skjelbred Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tidemand-Johannessen, Kristian Molstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Leiddal, Othilie Westrum Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Pia Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Risberg, Amalie Sundberg Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sarnes, Ella Wollebæk Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Waastad, Hennie Pauline Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Hedvig Lislerud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhagen, Kari Margrethe Klubb Askim IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ekstrøm-Stenhammer, Selma Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Oscar Singsaas Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03