Hopp til innhold

Fossumstafetten

Fossumstafetten i klassisk stil 8 år- senior. påmelding: https://signup.eqtiming.no/?Event=fossumstafetten&lang=norwegian

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Fossum Idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 - 14år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 350
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350
Start 16.03.2019 Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 -14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350
Start 16.03.2019 Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13 - 14år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 - 14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 - 14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 - 14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 - 14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 - 14år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 - 14år Øvelse 3x3 km stafett

G 9-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhrvold-Hanssen, Olander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11 -12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endsjø, Hedda Klubb Heggedal IL Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Heggedal IL Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langlie, Hannah Midtlien Klubb Heggedal IL Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Hedvig Lislerud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn van de Velde, Stiene Mie Antoinette Germaine S Klubb Heggedal IL Klasse J 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13 -14 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 -14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 -14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 -14 år Øvelse 3x3 km stafett

J 9 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen