Hopp til innhold

Bendit Ungdommens Holmenkollrenn

  • Når: 16.2 - 17.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bartnes, Henrik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerketvedt, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borén, Kalle Hermanni Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Darre-Næss, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Freyer, Sander Andreas Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hole, Lars Loven Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langaas, Simen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiknes, Arne Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Theo Gundersen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Jacob Walther Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røisland, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schröder, Finn Wilfried Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tennstrand, Syver Moseng Klubb Mesnali Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Tobias Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borén, Kalle Hermanni Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Darre-Næss, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerdalen-Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiknes, Arne Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Jacob Walther Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røisland, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sabier, Karol Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Mikkjel Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tennstrand, Syver Moseng Klubb Mesnali Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Tobias Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barth, Jacob Jæger Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Sigurd Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dørstad, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Erichsen, Eskil Watsend Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosserud, Storm Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fragått, Erik Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, David Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Milvang, Eskil Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Aleksander Gulseth Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Simon Elias Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pihl, Johan Jakob Grasbakken Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Samseth, Oscar Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvik, Håkon Klubb Drevja IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Snøtun, Jonas Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubberud, Sigurd Klubb Soon Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørvig, Jørgen Gjertsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almvang, Max Vector Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Sigurd Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dørstad, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Erichsen, Eskil Watsend Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosserud, Storm Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fragått, Erik Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, David Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Milvang, Eskil Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Simon Elias Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pihl, Johan Jakob Grasbakken Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygg, Elias Leander Klubb Soon Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvik, Håkon Klubb Drevja IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skar, Morten Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøtun, Jonas Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubberud, Sigurd Klubb Soon Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørvig, Jørgen Gjertsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wollan, Oscar Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Helene Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ebba Jonth Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundiin, Nora Therese Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundsett, Linnea Fredrikke Andreassen Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Aleah Martine Jensen Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Sunniva Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skutberg, Erlend Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sverdrup, Ida Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thaulow, Ingrid Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoen, Elin Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsteinsrud, Kristin Nicholson Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vannebo, Christine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvold, Hanna Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Helene Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Frida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ebba Jonth Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersrud, Helle Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundiin, Nora Therese Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundsett, Linnea Fredrikke Andreassen Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mai, Katarina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Aleah Martine Jensen Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Sunniva Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skutberg, Erlend Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år