Hopp til innhold

TL- rangering SL

Rælingen skiklubb har gleden av å invitere til TL Rangeringsrenn i slalåm for jenter og gutter i årsklassen jenter og gutter 13 og 14 år i Marikollen skisenter.

  • Når: 13.02.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Marikollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjune, Ulrik Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Trym Dahl Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rynning, Herman Rosenberg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Davies, Celia Sophia Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rustad, PetronellaG Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skedsmo, Ingrid Aurora Nyborg Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02