Hopp til innhold

Varingskollrennet - TL/HL rangering KM Akershus

Varingskollrennet 2019 - GS rangeringsrenn for løpere hjemmehørende i Akershus Skikrets for hhv. Telenorlekene (U14) og Hovedlandsrennet (U16). Rennet er også Kretsmesterskap for Akershus. Informasjon, oppdateringer, program, lister og resultater etc. vil bli å finne på http://varingskollrennet.hakadal-il.no LIVETIMING vil bli å finne på www.vola-racing.com/skialppro/Akershus/ hvor også offisiell STARTLISTE vil være aktivert senest dagen før rennet. NÅ ETTER ORDINÆR PÅMELDINGSFRIST (som var 13.3) tar vi imot etteranmeldinger mot forhøyet startkontingent frem til FREdag kl 2300. Bruk "MELD MEG PÅ" knappen nedenfor !

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Olaløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 300
Start 16.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 300
Start 16.03.2019 Klasse Para K Øvelse Storslalåm Startkontingent 300
Start 16.03.2019 Klasse Para M Øvelse Storslalåm Startkontingent 300

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Lukas Jones Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Adrian Rafael Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen-Andreassen, Noah Martinius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Freuchen, Felix Theodore Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrok, Trym Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Christoffer Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ultveit, Vegard Geirsson Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Davies, Celia Sophia Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skedsmo, Ingrid Aurora Nyborg Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mina Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Løchen, Sarah Bergan Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Fredrikke Christine Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Nora Johanna Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skui, Live Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen