Hopp til innhold

KM Sprint

Nes Skianlegg har nå ny sprintløype som vi ønsker å få testet i et KM.

  • Når: 13.01.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Nes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerdalen-Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Kristian Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk

G 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Noah Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsve, Syver Udnæseth Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mangset, Noah Skaugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pihl, Johan Jakob Grasbakken Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snerlebakken-Aamodt, Sigve Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wike, Aron Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wollan, Oscar Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk

G 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk

G 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Amundsen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mobråthen, Martin Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solstad, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mobråthen, Mina Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Refsdal, Hedda Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vannebo, Christine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk

J 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Andrine Klubb Gjerdrum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lærdahl, Cathrine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svee, Ane Klubb Gjerdrum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæter, Helene Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Winge, Victoria Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woll, Fride Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk

J 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Eline Brattegaard Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk

J 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihle, Aina Brunborg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Amalie Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bech, Amalie Stævne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk

M 18 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hernes, Marius Solberg Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk

M 19/20 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Vemund Næss Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk

Menn senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix