Hopp til innhold

Mistbergrennet 2022

Nordre Eidsvoll IL – Ski – og aktivitetsgruppa har gleden av å invitere til Mistbergrennet, lørdag 5. mars 2022. Rennet går i klassisk stil i en variert trasè ved foten av Mistberget på Minnesund. Rennet inngår i SpareBank 1-cup for 13- og 14-åringer. For øvrig kretsrenn. Påmelding er stengt. Det er IKKE mulig med etteranmeldinger! Startlister er lagt ut her og på EQtiming: https://live.eqtiming.com/60746#dashboard Vi gleder oss til å ta dere imot!

  • Når: 05.03.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Minnesund
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvik, Magnus Kittelsen Klubb Feiring IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråthen, Adrian Kvehaugen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Kristian Aamodt Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knai, Aksel Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lier-Hansen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mizban-Riiser, Oskar Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ness, Kristoffer Gerhard Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Isak Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snilsberg, Anton Myrvoll Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Gaute Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årtun, Martin Jean Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mauseth, Stig Lund Klubb Sørum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øsmundset, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saxhaug, Ivar Røise Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Isak Kvehaugen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoelsæter, Even Helbæk Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knai, August Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mihle, Odin Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønsen, Sigurd Elias Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Oskar Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syversrud, Lars Isaac Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesthagen, Birk Olav Larsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waaler, Birk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øsmundset, Gustav Nordbak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallås, Heikki Sallah Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fallås, Lander Sallah Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Julsrud, Elias Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Posaasen, Marius Dønnum Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skramstad, Edward Aage Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillebo, Johanne Klubb Sørum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbo, Celin Hegglund Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øsmundset, Josie Nordbak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Emilie Vange Klubb Sørum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Ingeborg Jacobsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hertzenberg, Ada Østrem Nafstad Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mihle, Vannessa Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandøy, Julia Herlofson Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Julia Stensby Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Thea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandholt, Signe Gill Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kommisrud, Martine Berntsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønsen, Sara Eveline Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Kenneth Klubb Sørum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam