Hopp til innhold

Drøbaksrennet 2022

Drøbaksrennet gjennomføres på kunstsnøtressen i Drøbak med start og mål fra Drøbak Golfklubb. Rennet er normaldistanse og fristil. Rennet inngår i Sparebank 1 Cup. Etteranmelding gå til: https://dfi.no/category/363

  • Når: 30.01.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Drøbak
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bentsen, Simon Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerva, Jørgen Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellerud, Fredrik Nøstvedt Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringebo, Torbjørn Dønnem Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Sigurd Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torgersen-Paulsen, Henrik Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torgersen-Paulsen, Haakon Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Endresen-Graneng, Casper Klubb Nesodden IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellstad, Sigurd Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Johannes Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Odin Gokshol Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Oscar Løfshus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Årtun, Martin Jean Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Simen Bryhn Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lalinder-Fosse, Anton Allan Erik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Petersen, Herman Torgersen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Karl Markus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raustøl, Vemund Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksby, Erik Stenersen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybvik, Magnus Wang Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gaustad, Vegard Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skjønsberg, Sigurd Norheim Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjerva, Gunnar Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sævareid, Arthur Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsrud, Oliver Lauritzen Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandsrud, Sigurd Lauritzen Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud, Eirik Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Bo August Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundsdal, Ola Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Årtun, Eric Gustav Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Oscar Casillas Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raustøl, Iver Klubb Skimt - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsby-Bjerknes, Elias Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntsen, Indine Kristine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsberg, Audhild Norheim Klubb Ås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæterbø, Ingrid Brustad Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørebø, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseth, Mille-Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Landsværk, Anne Olivia Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Hennie Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Engebretsen, Louise Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Giske, Edith Lothe Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Rokstad, Cecilia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Jenny Lykke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Opjordsmoen, Guro Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arvidsson, Ebba Olava Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torskangerpoll, Ida Marie Lund Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri

J 16 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegdahl, Ella Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Marthe Klubb Nesodden IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauglo, Elise Holth Klubb Skimt - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løfshus-Skaug, Hedda Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller-Rokstad, Julia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Petersen, Hermine Torgersen Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torskangerpoll, Ingrid Mathea Lund Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Simen Aleksander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Pedro Lemos