Hopp til innhold

Hakadalsrennet Fristil

Påmelding er nå stengt. Det blir renn. Viktig at alle setter seg inn i smitteverntiltak før ankomst. Vi ønsker velkommen til Hakadalsrennet fristil søndag vi har alle klasser og er en del av SP1 cup for 13-14år. Rennet går i vår 3km lange kunstsnøløype. Vi vil sende ut viktig informasjon om gjennomføring på mail. Karanteneregler er oppdatert. All informasjon om rennet finner dere på rennets hjemmeside. https://www.hakadal-il.no/langrennsgruppa/arr-side-langrenn/hakadalsrennet

  • Når: 19.12.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjartan, Mio Fredrik Tarøy Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Amund Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunderby, Leon Bjåstad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melgaard, Simon Nystad Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrset, Edvard Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sekkelsten, Eirik Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sekkelsten, Ola Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blikstad, Liam Alexander Fosser Klubb Ørje IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Cornelissen, Jiri Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Sollie, Oscar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkenær, August Vedde-Fjærestad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundgaard, Andreas Solland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvli, Elias Undheim Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Kristoffer Gerhard Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaare, Sølve Barman Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Mons Fagerli Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonge, Halvard Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøsendal, Njål Eine Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Unander, Erling Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vebostad, Bernhard Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Conrad Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidissen, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fodstad, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vebostad, Jacob Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Endreson, Isak Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Magnus Dale Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauglin, Oliver Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarsve, William Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lima, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvstad, Filip Engan Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønnestad, Aksel Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stålem, Herman Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Telle, Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkli, Jakob Steira Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnerud, Henrik Aslaksen Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flækken, Jakob Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frantzen, Andreas Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Colin Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn James, Tigo Emanuel Breivik Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkenær, Aleksander Vedde-Fjærestad Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyseth, Brede Holund Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vebostad, Sjur Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elnæs-Hjelle, Emma Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elton, Stine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flisen-Elvenes, Mari Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grue, Agnes Helene Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Marlene Richter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jæger-Heiberg, Sophia Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaspersen, Ellen Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Karoline Røren Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinemo, Nora Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sekkelsten, Vilde Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstrand, Astrid Linnea Jensen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbakken, Elida Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Sina Faye-Lund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ataya, Melina Bakken Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blix, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandsrud, Alma Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandsrud, Signe Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Ingeborg Jacobsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Hermine Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertzenberg, Ada Østrem Nafstad Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Amalie Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvstad, Aurora Engan Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Emma Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvik, Josephine Evensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møkkelgjerd, Nora Alette Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørum, Filippa Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brekke, Linnea Hasselstrøm Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dericham, Stella Elise Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flisen-Elvenes, Mille Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gonzalez, Maria Mortensen Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melgaard, Silja Nystad Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Josefine Indianna Østraat Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ribu, Ingvild Norgren Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rimstad, Hanna Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørslien, Jenny Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skeie-Lebreux, Emily Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Sara Othilie Kaarsberg Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Tiril Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ribu, Solveig Norgren Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Julie Elise Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Hermine Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringnes, Emmelyn Fosse Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiik, Milla Sofie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cornelissen, Sanne Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeseth, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hippe, Hedda Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Mathilde Wien Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lamøy, Thea Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Møkkelgjerd, Lilly Nova Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerhus, Marte Vikingsen Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Paaske, Jenny Elisabeth Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstad, Julie Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storm, Kajsa Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartsund, Sophia Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rustad, Julie Kristin Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eidissen, William Klubb Idrettslaget Try Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Kjartan Nesbakken Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Lasse Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03