Hopp til innhold

KM Normal

Åsen IL og Gjerdrum IL inviterer til KM-Normaldistanse, klassisk stil. Senior starter først og dagen avsluttes med sonerenn for klassene 8-12 år. Etteranmeldinger mottatt før 23. januar kl. 18.00 vil bli besvart. På grunn av snøforhold er det noen små avik på løypeprofiler som nå er oppdatert og er vedlagt. Løypene vil være stengt fra kl. 19.30 fredag kveld. Oppdaterte startlister ligger nå på gil.no 5 km = 2x3km (2x2550=5,1 km) 10 km = 3x4 km (3x3900=11,7 km)

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Åsen IL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Einar Heisholdt Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Magnus Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeld, Tidemann Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kibsgaard-Johannessen, Mons Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nubdal, Emrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbraaten, Emil Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandmo, Ludvik Enger Klubb Frogner IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teie, Sander Larssen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vingan, Max Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Conrad Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bandlien, Eskil Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Samson Aleksander Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Oliver Segadal Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nubdal, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryengen, Iver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøftum, Aksel Johansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østby, Teodor Krohg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mancini, Alessandro Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Willersrud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Emil Olav Husebye Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bartnes, Henrik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norum, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Truls Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Henrik Herbert Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Jonathan Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønning, Kasper Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blikstad, Liam Alexander Fosser Klubb Ørje IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjellstad, Sigurd Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Nicolai Segadal Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrset, Edvard Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steffensen, Teodor Angelskår Klubb Ørje IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Kristine Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryengen, Elen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tenold, Oline Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Eline Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjercke-Bjørnstad, Frida Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landmark, Ane Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarphol Villadsen, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ebba Jonth Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Kristine Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sverdrup, Ida Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vannebo, Christine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Andrine Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winge, Victoria Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gabrielsen, Ella Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Evelina Fredrika Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wærhaug, Elida Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brandsrud, Alma Klubb Ørje IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brandsrud, Signe Klubb Ørje IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brynestad, Sarah Nathalie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Ida Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Kristine Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Jonathan Christiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Persson, Oscar Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenæs, Jørgen Kjos Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellebostad, Tor Håkon Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Resaland, Mats Rudin Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Pedro Lemos