Hopp til innhold

Regionsamling Romerike

Gjerdrum inviterer alle løpere i klassene 13, 14, 15 og 16 år fra klubbene på Romerike til Regionsamling søndag 13. oktober med oppmøte kl. 09.30. For mer informasjon, se invitasjon som ligger som vedlegg her.

  • Når: 13.10.2019
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Veståsen skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.10.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.10.2019 Klasse G 13 år Øvelse Samling Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2019 Klasse G 14 år Øvelse Samling Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2019 Klasse G 15 år Øvelse Samling Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2019 Klasse G 16 år Øvelse Samling Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2019 Klasse J 13 år Øvelse Samling Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2019 Klasse J 14 år Øvelse Samling Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.10.2019 Klasse J 15 år Øvelse Samling Startkontingent 100
Start 13.10.2019 Klasse J 16 år Øvelse Samling Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 13 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Elias Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Braathen-Hauge, Jonus Gothard Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Karlsen, Leon Leybourne Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse Samling

G 14 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Samling

G 15 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsengen, William Wøllo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse Samling
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Samling
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Samling
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse Samling

G 16 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Trym Aglen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Samling

J 13 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Mobråthen, Mina Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse Samling

J 14 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Samling
NIF-EPI03, 03