Hopp til innhold

Skandinavisk Cup, Nes

  • Når: 3.1 - 05.01.2020
  • Hvor: Nes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri
Navn LI, Hongxue Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn LI, Hongxue Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Yang, Lu Klubb Sk Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 30 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Ma, Ke Klubb Ski Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ma, Ke Klubb Ski Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Yang, Lu Klubb Sk Team of Heilongjiang Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03