Hopp til innhold

Gjerdrumsrennet

Gjerdrum IL og Åsen IL inviterer til Gjerdrumsrennet 2020. Det er langdistanse med innlagt snø-cup for kalssene J/G 15 og 16 år. Også klasser for funksjonshemmede. Det blir skirenn denne dagen på Røtterudmoen, skistadion til Åsen IL De eldste klassene starter først, før vi avslutter dagen med sonerenn for klassene G/J 8-12 år. Startlister er nå klare på gil.no.

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Røtterudmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse FH Gutter Sittende-Stående Øvelse Klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Jenter sittende-stående Øvelse Klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 01.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 01.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 01.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 01.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 01.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Einar Heisholdt Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flæten, Henrik Nordnes Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granaas, Kasper Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimlund, Vilfred Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morud, Magnus Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morud, Sander Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nagel-Dahl, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stub, Oliver Nymoen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wøien-Jensen, Jacob Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øynebråten, Ask Legolas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mahmood, Asif Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Langerud, Sivert Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hægh, Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles

G 16 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bamrud, Håkon Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flæten, Andreas Nordnes Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønning, Kasper Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Theodor Haugom Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsrud, Wilhelm Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nagel-Dahl, Jakob Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østby-Johansen, Even Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bamrud, Emilie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebretsen, Louise Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Amalie Josefin Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øiom, Eline Johnsen Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hagen, Andrine Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Møller, Dina Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Strøm-Roum, Maia Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgersen, Mie Emilie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wist, Maren Brenna Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tveite, Nils Johan Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix