Hopp til innhold

Oppegårdsprinten 2019

Oppegård IL ønsker igjen velkommen til sprintrenn på Greverud. Løypene er del av skiforeningens kunstsnøanlegg med lang og snørik sesong. Allerede i utgangen av november er traseen snølagt. Rennet går i klassisk stil og inngår i SNØ cup for 15-16. Det vil bli gjennomført sprint for for alle fra 8 til JR. 15-16 gjennomfører ordinær sprint. Utøverne fra 8-10 vil også få gå sprint i useedete heat. For 11-14 vil prologen gjennomføres som heat, alle vil da gå i heat minst 2 ganger.

  • Når: 06.01.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Greverud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brundtland, Sverre Monsen Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaustad, Vegard Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugane, Tobias Hansen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Sander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Mikkel Theo Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernes, Patrick Emilio Møller Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lian, Leander Schultz Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelet, Thomas Matheo Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randli, Andreas Indahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenberg, Herman Bredesen Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Bødalen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brundtland, Amund Monsen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bræin, Edvard Thorlacius Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harstad, Henrik Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stærk, Vegard Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pihl, Johan Jakob Grasbakken Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Elias Leander Klubb Soon Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubberud, Sigurd Klubb Soon Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Biering, Thomas Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boye, Asbjørn Klubb Københavns Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Li, Ulrik Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Trym Aglen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storelvmo, Dennis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straumsheim, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Julius Alexander Nordheim Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelet, Theo Christoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petersen, Herman Torgersen Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vesterby, Matias Nikolai Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bræin, Elise Thorlacius Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugane, Lotte Hansen Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Thea Linnea Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svenning, Frida Jeanette Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eliassen, Mia Vestby Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Emilie Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Auråker, Agnes Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Kaia Wulff Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsson, Kajsa Meyer Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundby, Margit Klubb Varteig IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Eline Brattegaard Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svenning, Maja Karolina Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlien, Lisa Elin Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Hennie Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adele Veronica Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harstad, Helene Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opjordsmoen, Guro Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svenning, Ingrid Marie Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix