Hopp til innhold

Solvangrennet - «Tøffest uten fluor»

Asker Skiklubb ønsker velkommen til Solvangrennet 2018. Normaldistanse fristil. Solvangrennet er et «Tøffest uten Fluor» renn. Rennet går uten fluorholdige glidprodukter. Still med rengjorte ski uten glider. På startnummeret henger et merke som du må lime på skiene før de leveres til smøreservice 30 minutter før din start. Alle ski vil bli glidet med en flytende glider uten fluor.  Skiene blir utlevert til løperen i startpaddocken rett før start. Les renninformasjon nøye!

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gruvemyra 68, Bærums Verk
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fure, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Granli, Eirik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hald, Leo Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansteen, Sindre Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kippenes, Leander Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvseth, Oliver Lübbe Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenberg, Markus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brein, Emil Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frengstad, Brage Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halling, Håkon Fjeld Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjos, Marcus Isane Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Marius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schaug, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Elias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haaland, Ole-Petter Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Georg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Tobias Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvik, Mathias Kirkevollen Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavran, Sebastian Milanes Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Belstad, Markus Smistad Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Marius Gressli Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidem, Theodor Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustad, Iver Sannem Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kippenes, Lars Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindhjem-Godal, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Milvang, Eskil Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nåvik, Oddvar Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Benjamin Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørvig, Jørgen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaagan, Torjan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånestad, Elias Øverby Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Sebastian Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Amandus Wedvik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Talstad, Andreas Randgaard Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhler, Tom Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteen, Mats Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Iuell, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kveen, Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Kristian Juell Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laurendz, Magnus Frium Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstad, Oskar Grøtte Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wetterhus, Thomas Krogh Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brendeford, Willem Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kippenes, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laurendz, Jonathan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sahlberg, Johan Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæbø, Magnus Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Valio, Aksel Johannes Sætnan Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn bjerke, erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bull-Thoresen, Philip Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elsom, Andreas Jeremy Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Fredrik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunn, Aleksander Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ménard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ording, Edvard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Nikolas Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagen, Tim Christian Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen Skjaker, Oliver Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Asklien, Josefine Thon Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendeford, Helena Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brinch, Ingrid Augusta Bertheussen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Cho, Yun-Ji Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiskvik, Oda Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Forsberg, Ella Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gildseth, Linea Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Karoline Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Celia Lind Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjemhus, Isla Grace Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhus, Anne Kyte Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen-trulsrud, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagen, Kamille Nilsen Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljåsen, Hedda Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Linnea Karoline Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenberg, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Helena Høidalen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dokken-Høgholen, Erle Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidem, Cornelia Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Carina Niccola Østli Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kostveit, Marie Aas Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steene-Johannessen, Erika Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvold, Oda Skovli Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn von Krogh, Emma Sofie Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Julie Bratt Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Wilma Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkevoll, Oda Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Davies, Celia Sophia Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flock, Fredrikke Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Forsberg, Tilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersrud, Helle Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Loso, Ingrid Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lønaas, Karoline Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nastad, Una Eriksen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risberg, Ida Linnea Bull Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røn, Thea Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skålevåg, Guro Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sverdrup, Ida Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Therkelsen, Mari Torrissen Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulevåg, Sunniva Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Pernille Marie Borchgrevink Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brath, Madeleine Hetland Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskvik, Mina Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frengstad, Elise Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen-røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holo, Signe Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knap, Ella Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leren, Sara Marie Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martini, Sara Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Marte Spone Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winge, Victoria Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Ingrid Selstad Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerknes, Marthe Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Celine Bråten Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsson, Kajsa Meyer Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Eline B Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hundere, Sunniva Yao Mcnamara Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Hanna Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øye, Oceane Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Diesen, Lea Kajsa Borg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Sunniva Smith Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Iris Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrseth, Kaja Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Budaca, Rebecca Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rød, Nora Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wee, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiersholm, Maren Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Vilma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Budaca, Sara Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Jenny Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enge, Mie Høksnes Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frydenberg-Vieille, Lea-Mariam Jeanine Marit Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gavlen, Maria Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlie, Klara Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybo, Sofie Litland Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Risnes, Signe Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vannes, Ingeborg Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiersholm, Ingrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsson, Emma Meyer Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holo, Åsne Naadland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Snorre Løkken Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøstad, Tor Magnus Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugøy, Espen Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Solbakken, Martin Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Vegard Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix