Hopp til innhold

KM-Sprint Oppegårdsprinten 2018 - SP1 cup

ETTERANMELDING ikke lenger mulig! Det jobbes nå med å sette sammen startlister og heat, og det er ikke lenger åpning for å ta imot påmeldinger. Oppegård IL ønsker igjen velkommen til KM-Sprint i fristil, og Sparebank1 cup for 13-14. I tillegg til Kretsmesterskap i klassene fra og med 13 år, vil vi gjennomføre sprintrenn for klassene 11 og 12 år. Parkering i rett ved arenaen og garderober og gode muligheter for varme og tak over hodet. Oppdatert info om rennet og startlister ligger på https://www.facebook.com/events/168585353740889/ og på våre nettsider http://kxweb.no/portal/theme/organization/news/show.do?id=9395057

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Østre Greverud idrettspark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Blom-Hagen, Olaf Falk Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Brundtland, Amund Monsen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Harstad, Henrik Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Klaveness, Magnus Friedhelm Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosholt, Jonas Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Furunes, Kristian Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Oliver Baastad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Benjamin Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Oksett, Oskar Herbjørnrød Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stangenes, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Isak Stormo Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Pihl, Johan Jakob Grasbakken Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Emil Jenius Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Sondre Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lenoci, Elias Hagadokken Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstad, Oskar Grøtte Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Straumsheim, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Stubberud, Henrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Fredrik Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Falk Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Dagestad, Lars Wiig Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Finset, Ådne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnussen, Oscar Singsaas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavran, André Milanes Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Stige, Petter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørstad, Henrik Vandvik Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Wollebek, Even Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Falk, Filippa Mille Pauline Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenning, Frida Jeanette Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmann, Malin Rike Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Leen, Maria Høyeraal Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Brakestad, Runa Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Brath, Madeleine Hetland Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladby-Karterud, Marie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Lappegård, Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Lycke, Solveig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarsnes, Anne Toril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Leen, Emma Høyeraal Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Eline B Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenning, Maja Karolina Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Eimhjellen, Amanda Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Moskaug, Hanna Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørlien, Lisa Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Taug, Emilie Josefine Frosting Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Taug, Hannah Felicia Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoff, Marthe Ramstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Refsdal, Tuva Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri

M 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Aarstad, Sander Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugøy, Espen Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Horpedal, Henrik Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjeglerud, Ole Christian Fredriksen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Rondeel, Erlend Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Thieme, Herman Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri

Menn junior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Simen Aleksander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Asdøl, Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Sørum IL Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Hesselberg, Fredrik Wøien Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Sander August Standal Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Marius Lunder Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Kjærnsmo, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Ryan, Ola Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Sjølie, Marius Nåvli Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Tønsberg, Asbjørn Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gifstad, Thomas Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Lyngar, Knut Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge