Hopp til innhold

Bull-Sprinten

Rennet arrangeres for 3. året på rad og har vært en populær sprint. Ca. 350 deltakere. Rennet arrangeres dagen etter Lommedalsrennet. Da KM mest sannsynlig vil gå som fristil. I år vil derfor BULL-sprinten gjennomføres i klassisk stil.

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gruvemyra 68 - Bærums Verk
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Eskil Ekroll Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Bjørn Vidar Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Iver Hagen Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Olaf Falk Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dagestad, Nils Jørgen Wiig Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frengstad, Brage Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik August Sundal Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Elias Ekroll Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebretsen, Mikkel Johansen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herland-Valen, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Papageorgiou, Philip George Matheson Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sund, Vegard Vartdal Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herland-Valen, Jon Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mangset, Noah Skaugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Milvang, Eskil Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørvig, Jørgen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk

G 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Glomnes, Jens Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen, Philip Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svennerud, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk

G 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøgaard, Anders Wiencke Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk

G 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Amdal, Anders Woo Weium Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myntevik, Jakob Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ording, Frederik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Fredrik André Stangeland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Brynjar Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Fredrik Rator Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersrud, Kasper Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ording, Edvard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sund, Eivind Vartdal Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dale, Astrid Brandshaug Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Celia Lind Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Live Orheim Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljåsen, Hedda Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walstad, Maya Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Ulla Lunøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Wilma Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersrud, Helle Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmann, Malin Rike Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krekling, Emma Cathrine Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skålevåg, Guro Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aagedal, Marie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braadlie, Amalie Aalmo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brakestad, Runa Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fladby-Karterud, Marie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frengstad, Elise Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjesdal, Lina Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk

J 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimsmo, Caroline Skeisvoll Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjæstad, Vanessa Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Loennecken, Stine Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Eline B Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk

J 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihle, Aina Brunborg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk

J 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Diesen, Lea Kajsa Borg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebretsen, Helene Johansen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haavardtun, Ylva Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoff, Marthe Ramstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrseth, Kaja Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossberg Haug, Hermine Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunøe-Akselsen, Alma Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Fie Louise Hagen Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkeland, Ida Kristine Kjøde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebø, Sunniva Lysvåg Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaarder, Mia Kvalsnes Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Sophie Caroline Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen Gaarder, Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix