Hopp til innhold

NC Vardåsen

Hagahogget Låmlag inviterer til NC Sprint på lørdag og NC Parallell søndag i Vardåsen. Mer informajon kommer i invitasjonen

  • Når: 10.2 - 11.02.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Asker
  • Gren: Telemark
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Parallell Startkontingent 140
Start 10.02.2018 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 11.02.2018 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Parallell Startkontingent 140
Start 10.02.2018 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Jenter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 10.02.2018 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner Trim Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 10.02.2018 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn Trim Øvelse Klassisk Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, Even Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint

Gutter 13-14 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Njål Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint

Gutter 13-14 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Njål Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Parallell
Navn Opheim, Even Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Parallell

Gutter 15-16 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Greibrok, Gard Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hagen, Lars Engebret Lillejord Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Solstad Alme, Sverre Klubb Eidsvåg IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint

Gutter 15-16 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Greibrok, Gard Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Hagen, Lars Engebret Lillejord Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Solstad Alme, Sverre Klubb Eidsvåg IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Parallell

Gutter 8 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Iver Klubb Nydalens SK - Ski Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haarseth, Adrian Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Sivertsen, Sander Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk sprint

Gutter 9-10 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Francis Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haarseth, Mathias Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Myklebust, Ole Jacob Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Sivertsen, Kristian Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 13-14 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Mari Fløtre Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Berge, Maria Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Brekke, Marie Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Brøvig, Lerke Nessem Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Bull, Julia Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Myklebust, Pauline Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Opheim, Olivia Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Rud-Abelseth, Andrea Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 13-14 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Maria Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell
Navn Brøvig, Lerke Nessem Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell
Navn Bull, Julia Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell
Navn Myklebust, Pauline Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell
Navn Opheim, Olivia Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell
Navn Rud-Abelseth, Andrea Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Parallell

Jenter 15-16 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Brekke, Marthe Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Husvik, Kaja Klubb Eidsvåg IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Kaja Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Moa Støve, Emma Di Klubb Åndalsnes IF Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Rud-Abelseth, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 15-16 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Brekke, Marthe Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Husvik, Kaja Klubb Eidsvåg IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Løken, Kaja Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Moa Støve, Emma Di Klubb Åndalsnes IF Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell
Navn Rud-Abelseth, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Parallell

Jenter 9-10 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ek Brynilsen, Tuva Klubb Morgedal IL Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blø, Rakel Kvernberg Klubb Eidsvåg IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Duvaland, Nora Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Egeland, Gro Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Ek Brynilsen, Maja Nordskog Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gunnerød, Mille Marie Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hovde, Nora Vold Klubb Åndalsnes IF Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Liljedal, Sara Felde Klubb Syril IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Martha Hoel Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Junior 17-21 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blø, Rakel Kvernberg Klubb Eidsvåg IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Duvaland, Nora Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Egeland, Gro Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Ek Brynilsen, Maja Nordskog Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Gunnerød, Mille Marie Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Hovde, Nora Vold Klubb Åndalsnes IF Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Liljedal, Sara Felde Klubb Syril IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Løken, Martha Hoel Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Sunde, Ane Hemmestad Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Parallell

Kvinner Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsson, Karin Klubb Östersund Telemark Club Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Kjølseth, Guro Helde Klubb Rival, Spkl Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Senior 22 år og eldre - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsson, Karin Klubb Östersund Telemark Club Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
Navn Kjølseth, Guro Helde Klubb Rival, Spkl Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell

Menn Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, John-Steinar Solstad Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Alstad, Tor Kjetil Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Alveberg, Jacob Benjamin Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gjelstad, Kristian Lauvik Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gjølberg, Brage Osen Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Iver Johan Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Kjørholt, Benjamin Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Kvernberg, Erik Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Mikkel Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint

Menn Junior 17-21 år - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, John-Steinar Solstad Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Alstad, Tor Kjetil Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Alveberg, Jacob Benjamin Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Gjelstad, Kristian Lauvik Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Gjølberg, Brage Osen Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Hexeberg, Iver Johan Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Kjørholt, Benjamin Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Kvernberg, Erik Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell
Navn Løken, Mikkel Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Parallell

Menn Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Henrik Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Collberg, Olle Klubb Ôstersund Telemark Club Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Amund Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Hole, Sivert Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Trym Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint

Menn Senior 22 år og eldre - Parallell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Henrik Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
Navn Collberg, Olle Klubb Ôstersund Telemark Club Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
Navn Haugen, Amund Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
Navn Hole, Sivert Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
Navn Løken, Trym Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Parallell
nif-epi04, 04
NTB scanpix