Hopp til innhold

KIWI Hoslerennet

Skirenn i klassisk stil for følgende aldre: 8 år: 1 km 9-11 år: 2 km 12-14 år: 3 km

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Bispevn. 69 1362 HOSLE
  • Telefon: 96011840
  • E-post: ohil@ohil.no
  • Hjemmeside: http://www.ohil.no
  • Rennleder: Per Jonas Höglund
  • TD: Ole-Petter Laksholm

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Axelsen, Even Haslestad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dypvik-Lindholm, Theo Nikolai Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lerø, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oberprieler, Noah Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vikingstad, Eirik Westerberg Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vikingstad, Filip Westerberg Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Anker, Martin Cornelius Øyre Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blume, Jonas Sorknes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennhovd, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Herman Juul Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grönberg, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Henrik Svendsen Klubb Ullr Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Eskil Skage Løvold Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland-Tangen, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rostrup, Emil Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Marius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith Heiberg, Axel Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storås, Peder Tveita Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Underlid, Jesper Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vanay-Olafsen, Theo Alexander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vierli, Anders Vik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vierli, Rasmus Vik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waastad, Bernhard Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waldum-Grevbo, Marius Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Mathias Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Alexander Bruusgaard Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggemoen, Peder Sandnes Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Yeison Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynne, Casper Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Söder, Vebjørn Johan Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Even Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blume, Nicolai Sorknes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingsen, Elias Gjørtz Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falkenstein, Mads Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, Daniel Elgåen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rødskog, Kristian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øhre, Henrik Madtsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Andreas Bruusgaard Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Johannes Helle Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaarud, Ola Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Aleksander Opheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øvergård, Magnus Wiggen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Avice, Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bendz, Johan Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brendeford, Willem Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bryng, Aksel Flornes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Felde, Christian Isaachsen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Kaspian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjertsen, Fredrik Aleksander Melling Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Harbitz, Sturla Puran Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukedal, Henrik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Fredrik Vølstad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kyhring, Jakob Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Jesper Julius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngaas, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rendedal, Tinius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønneberg, Magnus Aas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søia, Sigurd Coward Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesterby, Matias Nikolai Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinje, Oliver Sørlie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aafloen, Christopher Bagle Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjaaland, Brage Kaspersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennhovd, Mikkel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Feltman, Kasper Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frydenlund, Fillip Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysaa, Henrik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvold, Theo Corwin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvold, Bastian Corwin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heldaas-Grorud, Bastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Aksel Dale Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Poulsen, Felix Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Eirik Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Mathias Johansen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveen-Østensen, Jasper Håkon Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svilosen, Mathias Aleksander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Söder, Storm Alexander Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thon, Tobias Glestad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wigaard, Fredrik Holm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wilskow, Sebastian Aabø Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Tara Frelsøy Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bognøy, Mille Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendeford, Helena Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bryng, Hedvig Flornes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggemoen, Solveig Sandnes Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggemoen, Marie Sandnes Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evans, Nora Helene Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagerli-Quaino, Aurora Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kielland, Una Marie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirknes, Hedda Brekke Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerhus, Madelen Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsanger Rebbestad, Lea Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solnes, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverdrup, Camilla Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Emma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waastad, Hennie Pauline Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arneberg, Clara Lykke Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Tara Frelsøy Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkedal, Live Henriette Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull-Haaversen, Ingrid Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Helena Høidalen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Feltman, Vilde Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjertsen, Maren Elisabeth Melling Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grenan-Grimstad, Josefin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Sol Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gärtner, Aizea Goiri Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heldaas-Grorud, Mie Helene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kise, Ann Margrethe Thyri Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvanlid-Kristiansen, Emma Sofie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kyhring, Selma Sand Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lykke, Sophie Røtvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Eline Helle Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Helene Mjønes Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyberg, Marie Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orrem, Sunniva Fredrikke Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Poulsen, Saga Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rendedal, Selma Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilhagen, Thea Fossum Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther, Liva Rebekka Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Turflinger, Estella Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Amalie Opheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Julie Opheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woldene, Kristine Siger Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wächter, Hannah Charlotte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Clara Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Julie Bratt Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andberg, Helene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boysen, Cecilia Emina Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braata, Alida Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clausen, Isabella Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerli-Quaino, Elisa Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersrud, Helle Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hveberg Almlie, Henny Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jespersen, Emily Dietiker Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindman, Tine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Loso, Ingrid Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Anniken Viddal Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lønaas, Karoline Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moan, Pauline Musæus Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Hedda Dale Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skålevåg, Guro Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sverdrup, Ida Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walen, Sofie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zysman, Leonora Sarah Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østvold, Hanna Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Karoline Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kielland, Iben Marie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Louise Drage Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seehuus, Martine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæveraas, Astrid Marie Braathen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiese-Hansen, Maren Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sverdrup, Julie Christine Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blume, Anine Sorknes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fauskrud, Hedda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hveberg Almlie, Andrea Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Irgens, Hedvig Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Kristina Storholm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Ragna Doseth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordal, Charlotte Renée Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandåg, Othilie Urnes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Ruth Marlene Lytomt Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Sunniva Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braata, Hedvig Myklatun Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull-Haaversen, Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elowsson, Maja Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Felde, Caroline Alexandra Isaachsen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gislefoss, Victoria Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gärtner, Sidsel Goiri Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gøystdal, Kamilla Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Maren Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jean-hansen, Erle Kristiane Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Killengreen, Ingrid Christine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kise, Maud Thyri Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Kari Gullhagen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland-Tangen, Julia Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moan, Louise Musæus Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Erle Dale Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyberg, Louise Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygård, Frida Elise Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røraas, Kristine Amalie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tepstad, Johanne Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix