Hopp til innhold

Statoil NC senior

Det er U23-mesterskap alle dagene, og her kan også juniorløpere i M/K 19/20 (født 1998-1999) delta NB! Skiforbundet har dessverre problemer med oppdatering av sine hjemmesider, så det er ikke alle påmeldinger som vises der. Hvis du har fått kvittering om godkjent påmelding, så skal det være i orden. Vi tar sikte på å legge ut påmeldingslister på Åsen IL's hjemmesider tirsdag kveld.

  • Når: 9.2 - 11.02.2018
  • Hvor: Åsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Hedda Lundeberg Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Rikke Hald Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bredalen, Anne Marit Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hjelstuen, Kristin Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Phinney, Kelsey Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rostad, Sofie Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold, Pauline Johnsen Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjelstadås, Tonje Marie Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Turi Storstrøm Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiig, Kirsten Daae Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ådlandsvik, Lene Berg Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Kyte, Karoline Holsen Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Thorud, Oda Myrvold Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Rikke Hald Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelstuen, Kristin Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Phinney, Kelsey Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sjøvold, Pauline Johnsen Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Kirsten Daae Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Aleksander Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn BRAENNMARK, Viktor Klubb Piteå Elit SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Fredrik Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bånerud, Martin Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Claussen, Aleksander de Lange Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Petter Klubb Østersund SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Glomnes, Sverre Ryland Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Goncalves, Andre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Groven, Brage Reier Klubb Drammen Strong Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hannestad, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hansen, Magne Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Mattis Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herbert, Martin Klubb IFK Mora SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hetland, Thomas Klubb Helleland IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hokholt, Erlend Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jonsson, Kristoffer Klubb Vingrom IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jorde, Sindre Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Killingberg, Kristian Østberg Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korpela, Heikki Klubb Pyhäjärven Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvam, Andreas Klubb Dalguten IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lindblad, Anton Klubb Hudiksvall IF skidor Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Litleré, Lars Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Luchsinger, Tommi Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martinussen, Karsten Storvik Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Razafimahatratra, Andreas Klubb MAD Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rømer, Tue Klubb Københavns Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rørvik, Markus Zachariassen Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Hogne Findal Klubb Sannidal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skåland, Markus Ims Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svensson, Daniel Klubb IFK Mora Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thomassen, Amund Hoff Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Toresen, Jens Petter Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Trier, Øivind Thorvald Due Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Uldal, Espen Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulekleiv, Øystein Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Allianse Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winsvold, Bendik Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Almlid, Espen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn BRAENNMARK, Viktor Klubb Piteå Elit SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bånerud, Martin Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Engdahl, Petter Klubb Østersund SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Herbert, Martin Klubb IFK Mora SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Korpela, Heikki Klubb Pyhäjärven Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Pedersen, Morten Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Rømer, Tue Klubb Københavns Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Svensson, Daniel Klubb IFK Mora Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Svingheim, Magnus Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Trier, Øivind Thorvald Due Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Allianse Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Ragnar-Kristoffer Bragvin Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Timo André Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Benediktsson, Dagur Klubb SFI Isafjodur Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Vetle Sjåstad Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Sverre Ryland Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Groven, Brage Reier Klubb Drammen Strong Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hannestad, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holden, Haakon Fossum Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Korpela, Heikki Klubb Pyhäjärven Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lindblad, Anton Klubb Hudiksvall IF skidor Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rømer, Tue Klubb Københavns Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skar, Hogne Findal Klubb Sannidal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skåland, Markus Ims Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thomassen, Amund Hoff Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Toresen, Jens Petter Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Uldal, Espen Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Winsvold, Bendik Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Lars O. Berge