Hopp til innhold

Eidsprinten Duostafett

IL Heggedal og VUL ønsker velkommen til Eidsprinten den 3 mars 2018. Duostafett med to delttakere på hvert lag. Stilart er: FRISTIL Alle lag i klassene 8 til 10 år går 2 heat. Alle disse heatene er satt opp på forhånd. Det rangeres ikke, og alle premieres likt. Disse klassene går kort løype på ca 450 meter. Opplegget for klasser 11 til 16 år er avhengig av antall deltakere og vil avklares nærmere rennstart. Disse klassene går en lengre løype på ca 950 meter. Mix-lag går i gutteklassen. Det rangeres i disse klassene, men alle får premie. Påmelding kan kun gjøres via SportsAdmin (sa.nif.no) via klubbens/lagleders påmeldingsansvarlig. Grunnet oppsett av heat vil det ikke være mulig med etteranmelding SISTE FRIST FOR PÅMELDING ER ONSDAG 28.02.2018 klokken 23,59 Det oppfordres til å melde på lagene i god tid.

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Eid Skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Håkavikveien 49 1390 VOLLEN
  • E-post: ski@vul.no
  • Kontonummer: 16200710529
  • Hjemmeside: http://www.vul.no
  • Rennleder: Tore Hansteen
  • TD: Kristoffer Kallevig Adde

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fleischer-Børresen, Noah Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halldorsson, Haukur David Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Markus Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansteen, Sindre Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jansson, Magnus Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kippenes, Leander Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyngstad, Hermann Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løchsen, Lukas Moen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Munthe-Kaas, Fredrik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Nicolai Rukke Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stuland, Noah Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Willand-Grønli, Henrik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri

G 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Backe, Sindre Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brein, Emil Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dagestad, Nils Jørgen Wiig Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekkje, Joakim Tveten Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Graff-Wang, Theo Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holst, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holst, Andreas Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hope, Vegard Gullerud Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjos, Marcus Isane Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rangnes, Vilde Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schrader, Luca Sophie Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wejden, Oscar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri

G 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Barlindhaug, Aksel Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjelland, Ulrik Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Damgård-Danielsen, Kristian Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Golden-Myreng, Sebastian August Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haaland, Ole-Petter Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haslum, Herman Heitmann Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herland-Valen, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jacobsen, Georg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kierulf-Sand, Lars-Fredrik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knudsen, Tobias Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvik, Mathias Kirkevollen Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Paaske, Syver Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stavran, Sebastian Milanes Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søreide, Fabian Alexander Gule Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Walker, Oskar Tunaal Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Theodor Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fiskvik, Mina Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herland-Valen, Jon Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hustad, Iver Sannem Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kippenes, Lars Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tyssen, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Detlie, Sebastian Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Amandus Wedvik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Glomnes, Jens Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grimstvedt, Nicolai Østberg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Stian Kvale Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wågsand, Ola Sæther Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspelund, Jarand Halbo Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansteen, Mats Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laurendz, Magnus Frium Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sande, Iben Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri

G 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stavran, André Milanes Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Birkelund, Jacob Lie Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brinch, Sigurd Bertheussen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brochmann, Magnus Ingebrigtsen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brudheim-Oll, Henrik Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gråthen, Andreas Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haave, Hans Christian Bøhmer Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Noah Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hesselius, Emil Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Edward Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Benjamin Beitnes Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jonhaugen, Kristian Røed Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kippenes, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norlie, Philip Johansen Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nygård, Max Gotfred Tho Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Radtke Talleraas, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Radtke Talleraas, Håkon Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rist, Sindre Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sahlberg, Johan Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schrader, Pia Malin Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simonsen, Birk Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skarstein, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sole-warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stabæk, William Stuverud Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Staver, Tobias Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strømsholm, Olai Abrahamsen Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stuland, Oliver Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre, Fredrik Rator Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveit, Kasper Bell Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulvenes, Tim Vanahel Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Walle-Leknes, Jonas Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri

G 9 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andenæs, Aleksander Olsen Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Henrik Lockert Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn bjerke, erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn de Besche, Petter Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elsom, Andreas Jeremy Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fredriksen, Erlend Lundsett Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Graff-Wang, Liam Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Fredrik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingebretsen, Guttorm Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørum, Martin Münster-Mohn Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen-Hanevold, Ulrik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarme, Lukas Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Levinsky, Jesper Andreassen Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ménard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norlie, Philip Johansen Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Gaute Fuglseth Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rognebakke, Eirik Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ruud, Fredrik Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ryen, Nikolas Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stalheim, Sivert Gimmestad Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stavran, Kasper Hauge Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokke, Christian Baastad Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ursin, Peter Olai Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vik, Daniel Hardang Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wergeland, Magnus Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øksby, Erik Stenersen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri

J 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asklien, Josefine Thon Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bognøy, Mille Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brendeford, Helena Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brinch, Ingrid Augusta Bertheussen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Cho, Yun-Ji Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fiskvik, Oda Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fundingsrud, Frida Stryken Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gildseth, Linea Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gundersen, Karoline Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hage, Tuva Vega Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halldorsdottir, Hildur Nanna Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Celia Lind Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Linnea Beitnes Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jynge-Johansen, Alma Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjennbakken, Marie Frydenberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knap, Maria Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lien, Live Orheim Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen-trulsrud, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solhaug, Linnea Karoline Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solnes, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenersen, Erika Aukan Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenstrøm, Pernille Østby Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Talleraas, Mathea Radtke Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Törnqvist, Nelly Leonie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn van de Velde, Stiene Mie Antoinette Germaine S Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wangensteen, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Westerheim-Larsen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Yggeseth, Maren Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øvrevik, Eline Dahl Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidem, Cornelia Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gussiås, Sol Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langlie, Hannah Midtlien Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lier-Nilsen, Kaja Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reiersen, Julie Hastun Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steene-Johannessen, Erika Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangvold, Oda Skovli Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valdimarsson, Sofia Jamtvedt Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn von Krogh, Emma Sofie Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri

J 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørkevoll, Oda Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bognøy, Synne Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Damgård-Danielsen, Iben Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ebbesen, Amalie Myklebust Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Ane Engelstad Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laurendz, Vilde Frium Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Loso, Ingrid Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skålevåg, Guro Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vannebo, Christine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Pernille Marie Borchgrevink Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grongstad, Tomine Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gunnerud, Oda Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjorthøy, Celine Christoffersen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knap, Ella Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leikvang, Tyra Christine Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leren, Sara Marie Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæter, Helene Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Winge, Victoria Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri

J 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Kaia Wulff Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerknes, Marthe Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Einstabland, Thea Maria Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristensen, Celine Bråten Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Loennecken, Stine Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Budaca, Rebecca Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Heggedal IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hesselius, Julia Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hyving, Michelle Øberg Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansson, Klara Klubb Dikemark IF Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lekven Myhr, Celine Klubb Heggedal IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Maass, Amalie Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Emma Klubb Heggedal IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Reidun Aars Klubb Dikemark IF Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opheim, Josefine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Emma Klubb Heggedal IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viken-slåtten, Ingrid Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wiersholm, Maren Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri

J 9 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andreassen, Othilie Olstad Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aulie, Vilma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bay-Stengle, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Charlotte Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Budaca, Sara Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eng, Jenny Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Enge, Mie Høksnes Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engebakken, Elida Kveim Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fosshaug, Matilde Roald Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Julia Forfang Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gøystdal, Kamilla Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Sofia Austlid Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen Soriano, Anna Lucia Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Killengreen, Ingrid Christine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyngstad, Stine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Midtbø, Signe Helgesen Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjøvik-Hoel, Synnøve Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mogstad-Fjeld, Celin Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordli, Maria Strand Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nybo, Sofie Litland Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Paulsen, Julie Mohn Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Paulsen, Emilie Mohn Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reinhard, Tiril Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveit, Tuva Leinaas Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valdimarsson, Selma Jamtvedt Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vannes, Ingeborg Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wiersholm, Ingrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
Snorre Veggan