Hopp til innhold

Tærudklassikeren

Skedsmo Skiklubb har gleden av å invitere til Tærudklassikeren lørdag 20. januar 2018. Rennet avvikles i fristil på Skedsmo Skistadion i Tæruddalen. Rennet har følgende klasseinndelinger: Års-/kjønnsklasser fra 8 til 16 år. Felles klasse for alle 7 år og yngre. Startlister: https://live.eqtiming.com/40290#Contestants

  • Når: 20.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skedsmokorset
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 20.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edlund, Adrian Sande Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad-Vogt, Aksel Klubb Soon Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsgaard Holmsen, Albert Klubb Gjelleråsen IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Kaja Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund, Emilie Andrea Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsberg, Amanda Liane Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramse, Mattis Veum Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sabier, Nicolai Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Markus Søraas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Brage Aarsand Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snerlebakken-Aamodt, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teie, Mathias Larssen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hemstad, Herman Aasen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langerud, Sivert Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Noah Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhus, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Snerlebakken-Aamodt, Sigve Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eid, Herman Angell Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wist, Oskar Thanawat Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westgaard, Oskar Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeberg, Mathias Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Sebastian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teie, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vattøy, Daniel Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Conrad Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Blåfjell, Kasper Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Even Todal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Westgaard, Mathias Martinsen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum, Josefine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håbjørg-Galåen, Jenny Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Marie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerstad, Silje Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiggen, Linnea Madelén Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengtsson, Aminda Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Frida Todal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guthus, Linnea Terese Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brakestad, Runa Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladby-Karterud, Marie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høe, Malena Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håbjørg-Galåen, Karen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lærdahl, Cathrine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Lotte Røsten Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helverschou, Ane Saugstad Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstad, Helene Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sabier, Amelia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelund, Mia Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrseth, Kaja Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Huser, Cornelia Mathilde Klubb Gjerdrum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christell, Mathilde Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitehaug, Caroline Lunemann Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schön, Ilma Sivertsen Klubb Sand IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan