Hopp til innhold

Varingskollrennet - TL/HL rangering Akershus

Varingskollrennet 2018 - siste GS rangeringsrenn for løpere hjemmehørende i Akershus Skikrets for hhv. Telenorlekene (Oppdal, U14) og Hovedlandsrennet (Hemsedal, U16). Informasjon, oppdateringer, program, lister og resultater etc. vil bli å finne på http://varingskollrennet.hakadal-il.no ETTERANMELDING: Nå etter ordinær påmeldingsfrist (14.3) tar vi imot etteranmeldinger mot forhøyet startkontingent frem til FREdag kl 2300. Bruk "MELD MEG PÅ" knappen nedenfor !

  • Når: 17.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Olaløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjune, Ulrik Bjerkøy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Petter Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Honerud, Andreas Waldjac Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Philip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyquist, Espen Sverresønn Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal Bjørkhaug, Lars Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold-Pedersen, Nicolai August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Freuchen, Felix Theodore Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrok, Trym Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Fredrik Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Christoffer Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Osvik, Conrad Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ski, Emil Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokke, Trym Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stueflaten, Noah Quist Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Davies, Mie Helene Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Forårsveen, Lisa Kråbøl Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mina Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løchen, Sarah Bergan Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skedsmo, Ingrid Aurora Nyborg Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skui, Live Jørgensen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokke, Nora Klubb Skien Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorrud, Milla Ravn Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Tuva Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovde, Nora Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjos, Malin Heggedal Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Murstad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Fredrikke Christine Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyquist, Sofia Nicole Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Hermine Lunder Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Nora Johanna Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge