Hopp til innhold

Bakkesprinten

Bakkesprinten går i Kirkerudbakken alpinanlegg og er Bærums svar på monsterbakken i avslutningsetappen i Tour de Ski. Løypa går i en sløyfe nederst i bakken og mål er et stykke opp i alpinbakken. Dette blir en fin og morsom avslutning på årets sesong! Påmeldingsfristen går ut tirsdag 3/4 kl 23.59, men etteranmeldinger (med forbehold om ledig plass i heat) kan sendes Ingvar Sperstad på 66ingspe@gmail.com

  • Når: 07.04.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Kirkerudbakken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 07.04.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 07.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 07.04.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 07.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hansteen, Sindre Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lysvåg, Lukas Blok Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Marius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Henrik Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heiberg, Eskil Skage Løvold Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langaas, Simen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nygren Bjerkestuen, Jonathan Leander Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pira, Oscar Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stangenes, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Morten Skorve Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Qvenild, Kristoffer Langva Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tegnander, Simon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kanestrøm, Niklas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Leer, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorud, Eirik Byskov Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Zürcher, Andreas Gjellan Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagestad, Lars Wiig Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rud, Christian Friis Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Fredrik André Stangeland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Heelan, William Joseph Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Edward Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Loland, Viktor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold-Hanssen, Olander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ramberg, Jens Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Thorud, Eskil Byskov Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn de Besche, Petter Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Graff-Wang, Liam Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Fredrik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Loland, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stalheim, Sivert Gimmestad Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Söder, Storm Alexander Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Peter Olai Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, Magnus Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Othilie M Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brinch, Ingrid Augusta Bertheussen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Seem-langrød, Silje Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn van de Velde, Stiene Mie Antoinette Germaine S Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frydenlund, Vilde Seip Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Pernille Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Landmark, Johanna Maria Schreiner Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Hedvig Lislerud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Reiersen, Julie Hastun Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Woldene, Kristine Siger Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkevoll, Oda Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moan, Pauline Musæus Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vannebo, Christine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Braadlie, Amalie Aalmo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heggløv, Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hjorthøy, Celine Christoffersen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Johansen, Jenny Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Marte Spone Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Victoria Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Celine Bråten Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernerud, Anine Schrader Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Henriette Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kavanagh, Mia Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Sophie Caroline Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Terp, Marie Person Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sofie Skorve Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansteen, Marius Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Torvbråten, Erik Tveraaen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wetterhus, Kristoffer Krogh Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Vidar Klubb Skrautvål IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglesang, Michael Winnem Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Resaland, Mats Rudin Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stabell, Andreas Krohg Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Tommy Klubb Lommedalens IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan