Hopp til innhold

Mistbergrennet 2018

Nordre Eidsvoll IL – Ski – og aktivitetsgruppa har gleden av å invitere til Mistbergrennet, Lørdag 10.Februar 2018. Første start kl. 11.00 Rennet går i klassisk stil i en variert trasè ved foten av Mistberget på Minnesund. Parkering kr. 50,-. Kontant eller Vipps 507845 Startliste er nå lagt ut. Resultatlister er lagt ut.

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Minnesund
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 210
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 240
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl, Kristoffer Olstad Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eek, Marcus Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillebo, Halvor Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teksum, Jacob Hoelseter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abbott, Otto Sjøhaug Klubb Sørum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giertsen, Ulrik Lundberg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Sand IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holter, Hans Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Matti Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morterud, Markus Hoff Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snerlebakken-Aamodt, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Henrik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gillebo, Olav Klubb Sørum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homble, Håvard Kemp Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hynne, Ole Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Julsrud, Mattis Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klemetsen, Andreas Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snerlebakken-Aamodt, Sigve Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Sondre Hauknes Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wuttudal, Ole Peder Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Simen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Fredrik Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Vetle Eggen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eek, Mathias Klubb Sørum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Sondre Lauritz Sørå Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morterud, Daniel Hoff Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenby, Sjur Hagen Klubb Sørum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teksum, Kasper Hoelseter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østby, Martin Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godejord, Einar Hoel Klubb Sørum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvernes, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlien, Brage Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weaas, Martinius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Eline Margrethe Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brunes, Sofie Garsjø Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haakstad, Åsne Bratlie Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rise, Marie Pederstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandholt, Eline Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snilsberg, Tuva Myrvoll Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenby, Celine Hagen Klubb Sørum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Thea Vinge Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Eline Eggen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Milli, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øgaard, Kristin Haugen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunes, Amalie Garsjø Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Amanda Paulsen Klubb Sand IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Refsdal, Hedda Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Karoline Olstad Klubb Sørum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvlien, Vilde Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Mari Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ihle, Aina Brunborg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Amalie Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjær, Amalie Aaslund Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Vårinn Marie Duna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Mari Fleskheller Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Elise Hauknes Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjordal, Isabella Sol Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Refsdal, Tuva Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Rebekka Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahle, Snorre Løkken Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hernes, Marius Solberg Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simensen, Sondre Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndal, Øyvind Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrer, Kristian Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weaas, Henning Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Snorre Veggan