Hopp til innhold

Fetrennet Fristil normal

Fristil individuell start/normaldistanse.

  • Når: 04.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hvalstjern
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 04.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Kristoffer Olstad Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Marcus Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo, Halvor Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hiller Nyborg, Even Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ler, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterlei, Patrick Alexander Coloma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vogt, Amund Kortner Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østby, Teodor Krohg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Sander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ler, Jørgen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reklev, Nicholas Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snerlebakken-Aamodt, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Eivind Melting Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gillebo, Olav Klubb Sørum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halseth, Erik Markus Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaspersen, Felix Ringvold Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsene, Sindre Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grotli, Sander Rønningen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lade, Mathias Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reklev, Michael Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selseng, Nathaniel Antonio Mc Dade Haugen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Snerlebakken-Aamodt, Sigve Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holsæter, Mikkel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solstad, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelien, Oscar Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rud, Christian Friis Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Mathias Klubb Sørum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Odin Landsem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kåsene, Amund Klubb Fet Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Stig Lund Klubb Sørum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterlei, Sean-Nikolai Coloma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Simensen, Magnus Alvestrand Klubb Fet Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenby, Sjur Hagen Klubb Sørum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vogt, Jonas Kortner Klubb Fet Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angeltveit, Fillip Karlberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Godejord, Einar Hoel Klubb Sørum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Köhler, Nicolas Reiner Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moltke-Hansen, Eirik Klubb Sørum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Romstad, Sigurd Setsaas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stadheim, Sander Akerhaugen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Hermine Sol Heggedal Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aune, Eline Margrethe Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dolmen, Julie Dretvik Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Einbu, Lea Furuly Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Christina Orderdalen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Matilde Kvalø Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Anna Isabella Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Marie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaspersen, Emma Ringvold Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerstad, Silje Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Landgraff, Julia Johnsrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen Uthus, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nåvik-Teig, Anna Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenby, Celine Hagen Klubb Sørum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensland, Ida Iselin Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Christine Danstorp Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Eva-Lill Landsem Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Ella Sofie Gudim Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtedahl, Julie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mauseth, Rita Lund Klubb Sørum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simensen, Marte Alvestrand Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tenold, Vilde Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Karoline Olstad Klubb Sørum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelien, Hedda Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Eirin Mansaas Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Helene Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rud, Maja Friis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tenold, Oline Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Alma Melting Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsmo, Hermine Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Guro Helene Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Julie Fiskaa Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Anniken Holter Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Refsdal, Tuva Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Snorre Løkken Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjeglerud, Ole Christian Fredriksen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Seeberg-Rommetveit, Simen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Marius Lunder Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Johnny Klubb Bødalen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Magne Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix