Hopp til innhold

Rottefella Holmenrennet (tidl. BLIZrennet)

Holmen IF Langrenn inviterer for tredje gang til Rottefella Holmenrennet (Tidl. BLIZrennet) søndag den 21. januar 2018. Rennet vil arrangeres på Eid Arena ved Heggedal i Asker. Anlegget har god snøproduksjon som normalt sikrer fine forhold til slutten av januar. Rennet avholdes i fristil, enkeltstart for J/G 8-16 år samt Junior. Rottefella Holmenrennet er et «Tøffest uten fluor» renn. Vi oppfordrer alle til å bruke en glidsmøring uten fluor. **ORDINÆR PÅMELDINGSFRIST UTLØPT 17/1. Etteranmelding kan gjøres i Min Idrett ut 18/1 (dobbel startkontingent). Etter det kun på mail til holmenrennet@holmenlangrenn.no (frem til vi stenger)**

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Eid Arena, Heggedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Barlindhaug, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Buch, Jeppe Christoffer Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fleischer-Børresen, Noah Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldteig, Hermann Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halldorsson, Haukur David Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannsson, Sindri Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvseth, Oliver Lübbe Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malterud, Xavier Oliver Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melar-Østlie, Syver Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellerud, Peder August Eloranta Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Munthe-Kaas, Fredrik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Romsås, Sander Linge Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Iver Hagen Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjering Dalen, Ola Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekkje, Joakim Tveten Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eskedal-Christophersen, Nicklas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Graff-Wang, Theo Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Christoffer Kahrs Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttormsen, Amund Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holst, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holst, Andreas Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnson, Evan Richard Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjos, Marcus Isane Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Ask Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schaug, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenberg, Thomas Chetan Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vannes, Sondre Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wejden, Oscar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Santeri Joni Verneri Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Damgård-Danielsen, Kristian Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haaland, Ole-Petter Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herland-Valen, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesselroth, Emanuel Odén Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Georg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolberg, Kristoffer Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvik, Mathias Kirkevollen Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nereng, Sivert Haugan Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paaske, Syver Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidem, Theodor Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Herland-Valen, Jon Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Daniel Elgåen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustad, Iver Sannem Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hægh, Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tyssen, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ørbeck, Michael Stiven Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blindheim, Magnus Danielsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børke, Herman Arnefeldt Fries Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børve, Håkon Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Sebastian Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Amandus Wedvik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomnes, Jens Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimstvedt, Nicolai Østberg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesselroth, Raphael Odén Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Johannes Helle Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Philip Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Aleksander Opheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ullern, Lavrans Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wågsand, Ola Sæther Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Fabian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Kristian Juell Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laurendz, Magnus Frium Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Christoffer Mortensen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mehus, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanden, Olav Brandstorp Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tobiassen, Jørgen Alexander Bjørnstrøm Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berger, Theo Andreas Kjellvold Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brendeford, Willem Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebretsen, Sander Dolve Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Henrik Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortdahl, Erlend Johan Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Max Gotfred Tho Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rist, Sindre Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sahlberg, Johan Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarstein, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sole-warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staver, Tobias Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Marius Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Årby, Amund Juell Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Angeltvedt, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn bjerke, erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bringsjord, Jonathan Kwazi Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engh, Martin Abel Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdrum, Storm Julius Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Graff-Wang, Liam Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersrud, Kasper Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Fredrik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebretsen, Guttorm Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørum, Martin Münster-Mohn Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen-Hanevold, Ulrik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarme, Lukas Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Tage August Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellem, Storm Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ménard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Prasanna, Bhishma Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Refsnes, Adrian Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Eirik Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagen, Tim Christian Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slotta-andreassen, Teodor Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wergeland, Magnus Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødeskaug, Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørklund, Othilie M Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bognøy, Mille Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brendeford, Helena Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Endsjø, Hedda Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebretsen, Caroline Dolve Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gildseth, Linea Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halldorsdottir, Hildur Nanna Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Tone Johanne Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjemhus, Isla Grace Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knap, Maria Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyhus, Anne Kyte Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schanke-Jørgensen, Caroline Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljåsen, Hedda Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solhaug, Linnea Karoline Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Erika Aukan Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørlie, Oda Vilming Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn van de Velde, Stiene Mie Antoinette Germaine S Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangensteen, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Westerheim-Larsen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ziener, Tine Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvrevik, Eline Dahl Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Årby, Ingrid Juell Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arneberg, Clara Lykke Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bagstevold, Mina Ellinor Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidem, Cornelia Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hønningstad, Nikoline Hatlevik Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorud, Maja Rønning Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kind, Amalie Håheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlie, Hannah Midtlien Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lier-Nilsen, Kaja Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Möllerström, Malin Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schrader, Luca Sophie Klubb Heggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødeskaug, Nora Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bognøy, Synne Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Damgård-Danielsen, Iben Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Forsberg, Tilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersrud, Helle Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laurendz, Vilde Frium Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen-Bergli, Tiril Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nastad, Una Eriksen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selmer, Hermine Maria Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skålevåg, Guro Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tao, Aiwen Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Therkelsen, Mari Torrissen Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvenge, Linnea Moen Klubb Hyggen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulevåg, Sunniva Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vannebo, Christine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øhlckers, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Pernille Marie Borchgrevink Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knap, Ella Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikvang, Tyra Christine Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leren, Sara Marie Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Marte Spone Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winge, Victoria Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ingrid Selstad Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsrud, Frida Sofie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgne, Emilie Klubb Rømskog IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland-Hanley, Maeve Olivia Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelhardtsen, Elise Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heen, Mie Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmen Trontveit, Gjendine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hesselroth, Helena Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvam, Iris Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kind, Aurora Håheim Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekven Myhr, Celine Klubb Heggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvseth, Josefine Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løw, Mathea Storås Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn McDade, Sienna Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordahl, Kajsa Olea Gaare Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordal, Charlotte Renée Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schrader, Pia Malin Klubb Heggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Fie Louise Hagen Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Nikoline Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søndergaard, Sofia Fonn Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken-slåtten, Ingrid Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lisa Berger Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aulie, Vilma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bay-Stengle, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bull-Haaversen, Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggesvik, Maria Josefine Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Jenny Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosshaug, Matilde Roald Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frydenberg-Vieille, Lea-Mariam Jeanine Marit Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gislefoss, Victoria Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjesdahl, Caroline Taranger Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gunnes, Malin Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heli-Haugestøl, Hermine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hønningstad, Emma Hatlevik Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristmoen, Nora Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Molland, Jenny Steen Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nereng, Anna Haugan Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordli, Maria Strand Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norman, Dorthe Elisabeth Bjørge Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norman, Mathilde Fredrikke Bjørge Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Olea Erichsen Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen Gaarder, Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Qi, Yiwei Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reksten, Camilla Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Risnes, Signe Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognmo, Johanna Louise Ørstad Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schanke-Jørgensen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tepstad, Johanne Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tobiassen, Ronja Bjørnstrøm Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Iben Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Hundere, Nora Yi Mcnamara Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Sedeniussen, Sandra Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnsmo, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Morten Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Solheim, Kristian Klubb Holmen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Torvbråten, Erik Tveraaen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix