Hopp til innhold

Madshussprinten 2018

Lørenskog skiklubb inviterer til Madshussprinten, vår meget populære sprintstafett for 2-mannslag som går på flotte Hvaltjern skistadion på Fet. Som vanlig vil det være stort trøkk, mye stadionlyd, dyktig speaker med egen utegående reporter, flotte premier og mange uttrekkspremier. Øvelsen er sprintstafett i fristil, med 2-3 etapper per løper. Fullstendig invitasjon legges ut på http://lorenskogski.no/langrenn/. Parkering (kr. 70,-) kan gjerne betales via Vipps nummer 511130. Kafévarer kan betales via Vipps nummer 20246. Se gjerne filmsnutt fra arrangementet i 2017: https://youtu.be/QPVaq-InZy8 Aller siste frist for etteranmelding er fredag 1. mars kl. 22:00. Det vil ikke være mulig å etteranmelde lag til rennet etter dette.

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Fet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 7-8 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse K Junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse K Senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 04.03.2018 Klasse M Junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230
Start 04.03.2018 Klasse M Senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abbott, Otto Sjøhaug Klubb Sørum IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aksnes, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakkom, Emil Kvervavik Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bartnes, Henrik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dagfinrud, Gustav Haslerud Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eik, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engen, Magnus Dale Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuløp, Maximillian Benjamin Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fundingsrud, Casper Klepp Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gillebo, Olav Klubb Sørum IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Greisiger, Karl Haldor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hemstad, Herman Aasen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Henriksen, Eirik Nørbech Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hynne, Ole Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnskareng, Simen Bjerva Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kallevik, Jonas Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogsveen, Andreas Breistrand Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kåsene, Sindre Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lien, Magnus Efteland Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunder, Fabian Svendsen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mundal, Vegard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røssing-Lelesiit, Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Råstad, Emil Larsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sabier, Karol Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Kristian Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundquist, Fredrik Norborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sveinall, Herman Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øiom, Martin Johnsen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Åsgren, Ailo Falch Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aanensen, Jonas Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Skimt - Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Skimt - Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Breivik, Jacob Klubb Frogner IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eid, Herman Angell Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Emil André Fjeldstad Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerheim, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuløp, Oliver Jonathan Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grotli, Sander Rønningen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gudim, Michael Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauan, Noah Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Maximilian Wiberg Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holsæter, Mikkel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høyum, Oliver Wangen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Isak Stormo Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larsen, Roald Emsell Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Li, Ulrik Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mangset, Noah Skaugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Minken, Brage Høysæter Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Møller, Elias Naas Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordraak, Jonathan Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norstad, Tobias Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norstad, Jesper Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pihl, Johan Jakob Grasbakken Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Frogner IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snerlebakken-Aamodt, Sigve Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sveinall, Jørgen Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsen, Sondre Hauknes Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tran, Viet Trung Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

G 7-8 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Magnus Norbye Klubb Sørum IL Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almbakk, Thomas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørklund, Emma Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Clason, Nora Isabell Madsen Klubb Nes Ski Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eek, Mathias Klubb Sørum IL Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Godejord, Einar Hoel Klubb Sørum IL Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hammer, Odin Landsem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovland, Oscar Hammer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lauritzen, Mikkel Skotte Klubb Fet Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Julian André Klubb Gjerdrum IL Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mauseth, Stig Lund Klubb Sørum IL Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ramse, Mattis Veum Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rasmussen, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simensen, Magnus Alvestrand Klubb Fet Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vattøy, Daniel Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vesterby, Matias Nikolai Klubb Oppegård IL Klasse G 7-8 Øvelse Sprint stafett fri

G 9-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnestad, Thomas Sebastian Reimers Klubb Skimt - Ski Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerke, Eskil Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerknes, Ulrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blåfjell, Kasper Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dunham, Emil Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eek, Marcus Klubb Sørum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerheim, Trygve Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Framnes, Henrik Kristiansen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gillebo, Halvor Klubb Sørum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Matteo Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm, Sander Klubb Oppegård IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovland, Olav Hammer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Emil Ruud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Haakon Hurlen Klubb Skimt - Ski Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ler, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ljønes, Kristoffer Vilberg Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunder, Millian Svendsen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ness, Tobias Andersen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Puntervoll-Pedersen, Max Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slæperud, Oliver Iversen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stadheim, Sander Akerhaugen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørum, Sander Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjelle, Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østby, Teodor Krohg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9-10 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Tiril Odvold Klubb Skimt - Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bengtsson, Aminda Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Anna Maria Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Frida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerknes, Eira Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerheim, Mari Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fløter, Leah Marie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grindstad, Lilly Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gulichsen, Tiril Dahl Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Guthus, Linnea Terese Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hammer, Eva-Lill Landsem Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Ella Sofie Gudim Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm, Emilie Klubb Oppegård IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holtedahl, Julie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larsen, Åsne Emsell Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lid, Marthe Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malde, Aurora Kjøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordbø, Eiril Høistad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Karina Louise Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand-Budilski, Nellie Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simensen, Marte Alvestrand Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Merete Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stavdal, Elena Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tenold, Vilde Klubb Frogner IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brouwer, Frøya Horten Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Andrine Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hahne, Frida Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hestvik, Synne Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kastel, Hannah Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjæstad, Vanessa Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klæboe, Mia Beckmann Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knutsen, Karoline Amalie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kringlebotn, Bettina Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norstrøm, Anniken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Refsdal, Hedda Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sletten, Eirin Mansaas Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stavdal, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svardal, Ingvild Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæter, Helene Klubb Nes Ski Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bartnes, Mari Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ihle, Aina Brunborg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagsveen, Ida Lofthus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stanger, Tora Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Taug, Hannah Felicia Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Weiby, Camilla Løkstad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J 7-8 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynestad, Sarah Nathalie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dale Engen, Theoline Klubb Fet Skiklubb Klasse J 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håland, Helene Bekkholt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Joranger, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mansaas Sletten, Kristin Klubb Fet Skiklubb Klasse J 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nylund, Emilie Andrea Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 7-8 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Sofie Vo Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 7-8 Øvelse Sprint stafett fri

J 9-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Nora Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakka, Øyvor Njålsdôttir Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Erle Støvind Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dolmen, Julie Dretvik Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gran, Celine Thoresen Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Granrud, Tyra Moa Klubb Hakadal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Matilde Kvalø Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hognestad, Josefine Heidsve Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håbjørg-Galåen, Jenny Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håland, Julie Bekkholt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannessen, Anna Isabella Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnskareng, Sofie Bjerva Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kaspersen, Emma Ringvold Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjerstad, Silje Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mailand, Maud Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Amalie Josefin Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nes, Ella Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nåvik-Teig, Anna Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selliken, Ingrid Haugen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensland, Ida Iselin Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsen, Elise Hauknes Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Teksum, Maria Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wogn-Henriksen, Hedda Johanne Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wold-Mathisen, Cornelia Liudalen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øiom, Eline Johnsen Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østvang, Nora Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østvang, Amalie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9-10 Øvelse Sprint stafett fri

K Junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse K Junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stangvik, Rebekka Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse K Junior Øvelse Sprint stafett fri

M Senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønningen, Sivert Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M Senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge