Hopp til innhold

Hakadalsrennet 2017 Fellesstart

Klassisk distanserenn fellesstart fra 13 år og eldre, med seeding fra lørdag. Puljestart for 12 år og yngre. De 21 beste fra 13 år og eldre starter etter seeding fra lørdag, resten trekkes. Husk meld på i riktig klasse G/J 10 år født 2008, G/J 15år født 2003 osv. Ca. starttider og løyperkart ligger som vedlegg. Siste frist for påmelding blir onsdag. Det blir veldig begrenset mulighet for etteranmelding. Startlister trekkes torsdag kveld. Husk sjekk at dere er meldt på i rett klasse. OBS nytt kart med fellesstart, 13-14 år går en Ola runde først.

  • Når: 17.12.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 17.12.2017 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clarke, Cornelius Anthony Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døving, Hilmar Emanuel Søyset Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woxen, Harald Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjedebo, Jakob Andersen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Kjell-Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gaustad, Emil Jenius Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holsæter, Mikkel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husbyn, Kristoffer Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhre, Jonathan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svestad-Bårdseng, Embret Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deunk, Patrick Xander Engan Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmboe, Erik Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmboe, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlshaugen, Amund Bakken Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scrowther, Kurt Douglas Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vingan, Max Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hofflund-nystad, Alexander Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Plows, Hugo Jocelyn Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røsæg, Alexander Malsten Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simble, Theodor Nguyen Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebretsen, Mari Melbye Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granrud, Tyra Moe Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm, Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Molly Iren Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedrelid, Stella Victoria Dahle Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trålim, Mari Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Fanny Staff Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klæboe, Mia Beckmann Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Plows, Tara Christina Rose Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Woll, Fride Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen, Dina Møller Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høgne, Emilie Klubb Rømskog IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørlien, Lisa Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Taug, Emilie Josefine Frosting Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granrud, Mari Moa Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woll, Eline Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen Ringstad, Maren Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Linea Thingnes Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner junior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Espedal, Runa Brekke Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stangvik, Rebekka Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles

Menn junior - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Berger, Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Sørum IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brynsrud, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansteen, Marius Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hesselberg, Fredrik Wøien Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jensen, Marius Lunder Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Melsom, Halvor Nissen Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tjøgersen, Sander Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Torvbråten, Erik Tveraaen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tønsberg, Asbjørn Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix