Hopp til innhold

Hakadalsrennet 2017 Skøyting

Åpningsrenn for Akershus med Oslo Sportslager cup for 15-16 år og Sparebanke 1 cup for 13-14 år. Fristil distanserenn. Lørdag er også seeding for fellesstarten på søndag. Statlister og løyperkart ligger som vedlegg. Siste frist for påmelding blir onsdag. Det blir veldig begrenset mulighet for etteranmelding. Startlister trekkes torsdag kveld. Husk sjekk at dere er meldt på i rett klasse.

  • Når: 16.12.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Clarke, Cornelius Anthony Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybvik, Magnus Wang Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Døving, Hilmar Emanuel Søyset Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Andreas Olerud Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerø, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Vetle Klubb Setskog IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Woxen, Harald Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bækkevold, David Nergård Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dagfinrud, Gustav Haslerud Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Jacob Egeberg Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hynne, Ole Andreas Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Paulus Elias Weydahl Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Magnus Efteland Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofterød, Sivert Biernat Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kallevik, Jonas Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klemetsen, Andreas Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Peder Høines Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Benjamin Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhus, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartebekk, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svarva-Juven, Helge Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Winum, Magnus Evjen Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckhoff, Sondre Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holsæter, Mikkel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Kjell-Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mangset, Noah Skaugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Emil Jenius Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomnes, Jens Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Maximilian Wiberg Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husbyn, Kristoffer Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, William Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Singstad, Anders Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundquist, Jørgen Halstenstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svennerud, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Utåker, Erlend Skaugen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wist, Oskar Thanawat Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leer, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Jonathan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstad, Oskar Grøtte Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stige, Petter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tobiassen, Jørgen Alexander Bjørnstrøm Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wold, Fredrik Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Backe-Bogstad, Sigve Heggem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Egeberg, Mathias Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Glomnes, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Jørn Oscar Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanden, Olav Brandstorp Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stige, Petter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svestad-Bårdseng, Embret Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agustsson, Hrafn Jökull Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesen, Dennis Emilian Klubb Askim IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterlei, Sean-Nikolai Coloma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Scrowther, Kurt Douglas Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vingan, Max Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hofflund-nystad, Alexander Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterlei, Patrick Alexander Coloma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Plows, Hugo Jocelyn Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Puntervoll-Pedersen, Max Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røsæg, Alexander Malsten Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Singstad, Alfred Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granrud, Tyra Moe Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Molly Iren Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmen, Aurora Melhus Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Frida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dokken-Høgholen, Erle Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Lilly Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guthus, Linnea Terese Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malde, Aurora Kjøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risberg, Lisa Svendsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavdal, Elena Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harbo-Lervik, Ingeborg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmann, Malin Rike Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krekling, Emma Cathrine Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Loso, Ingrid Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tenold, Vilde Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trålim, Mari Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhle, Nora Dal Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brakestad, Runa Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjesdal, Lina Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Ane Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klæboe, Mia Beckmann Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lappegård, Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Plows, Tara Christina Rose Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Thea Natalie Nysæter Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Woll, Fride Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Dina Møller Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjæstad, Vanessa Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Kaisa Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pollen, Jenny Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavdal, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundby, Margit Klubb Varteig IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulvang, Sara Kristine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bartnes, Mari Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eimhjellen, Amanda Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hundere, Sunniva Yao Mcnamara Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgne, Emilie Klubb Rømskog IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Hanna Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlien, Lisa Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taug, Emilie Josefine Frosting Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taug, Hannah Felicia Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgulen, Ingrid Kapstad Klubb Skimt - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øye, Oceane Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Danica Mae de Peralta Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Li, Sanna Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Hermine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granrud, Mari Moa Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøthe, Solveig Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melhus Mølmen, Amanda Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn RIMSTAD, HANNA Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tenold, Oline Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Woll, Eline Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Woxen, Pernille Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brencena, Beate Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Maya Ishimaru Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Linea Thingnes Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Li, Fride Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Ramberg, Nora Faafeng Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pilskog, Marie Océane Duyckaerts Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Menn junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Sander Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnesen, Petter Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Aune, Håvard Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Bang, Axel Villanger Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Berger, Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørnstad, Paal Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Brynsrud, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Fornes, Jørgen Traasdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Harnæs, Hugo Olov Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hellum, Magnus Mortensen Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hesselberg, Fredrik Wøien Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Høymork, Håvard Einarssønn Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Melsom, Halvor Nissen Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Ringstad, Karl Hallberg Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rondeel, Erlend Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønningen, Sivert Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Thørud, Birger Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Torvbråten, Erik Tveraaen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Tønsberg, Asbjørn Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønningen, Vemund Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge