Hopp til innhold

Fischerrennet 2018

Nittedal IL skigruppa inviterer til Fischerrennet 2018. Rennet inngår i Sparebank 1 cup for 13-14 år. Rennet går som duathlon fra G/J 13 år og eldre (til og med 16 år). De yngre klassene går i klassisk stilart. Individuell start i alle klasser.

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nittedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ask, Maurits Olsen Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Vetle Klubb Setskog IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stamnes, Sigurd Orderdalen Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakkom, Emil Kvervavik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bækkevold, David Nergård Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Didriksen, Lorang Brørs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Thormod Mathias Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnskareng, Simen Bjerva Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Magnus Efteland Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røssing-Lelesiit, Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøtun, Herman Max Haarberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tevik, Jakob Meinert Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobber, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Benjamin Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sabier, Karol Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svarva-Juven, Helge Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ask, Sivert Olsen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mangset, Noah Skaugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nyhus, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sørvig, Jørgen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wollan, Oscar Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 14 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 15 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røstad, Oskar Grøtte Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Woldene, Henrik Siger Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

G 16 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen, Denys Gabor Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsen, Theo Roujas Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tømterud, Aleksander Klubb Harestua IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Nora Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granrud, Tyra Moa Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bengtsson, Aminda Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull-Haaversen, Ingrid Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavdal, Elena Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torgersen, Marie Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Ella Sofie Gudim Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malde, Aurora Kjøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Refsdal, Hedda Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakkom, Nora Kvervavik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Halvorsen, Ane Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lappegård, Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lycke, Solveig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lærdahl, Cathrine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Woll, Fride Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 14 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stavdal, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sveen, Eline B Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 15 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

J 16 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Leah Brørs Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gravås, Emilie Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Per Sveinung Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Josefine Waal Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Areklett, Astrid Hol Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dobloug, Selma Aasheim Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellersdottir, Elva Rut Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evje, Leah Meza Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Feet, Tuva Marie Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnskareng, Sofie Bjerva Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen Ringstad, Maren Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Pia Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svarva-Juven, Solveig Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woll, Eline Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan