Hopp til innhold

Fischerrennet 2018

Nittedal IL skigruppa inviterer til Fischerrennet 2018. Rennet inngår i Sparebank 1 cup for 13-14 år. Rennet går som duathlon fra G/J 13 år og eldre (til og med 16 år). De yngre klassene går i klassisk stilart. Individuell start i alle klasser.

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nittedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røssing-Lelesiit, Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 14 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 15 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengtsson, Aminda Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 15 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix