Hopp til innhold

Åsrennet 2018

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ås
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 03.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 03.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Eskil Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brean, Kristoffer Nessa Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Vegard Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Jonas Emil Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holte, Alfred Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiesen, Jens Ulrik Strøm Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nielsen, Jakob Klarén Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylenna, Eilert Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Teodor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heir, Torjus Olai Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Jacob Egeberg Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lervik-Mørck, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosholt, Jonas Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Elias Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleheier, Birk Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangenes, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langvandsbråten, Mikkel Uttgård Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Sander Harvei Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Maximilian Wiberg Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordraak, Jonathan Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schmidt, Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaaje-Kolstad, Mikkel Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveite, Nils Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Even Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune Steinsvik, Fredrik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellstad, Sigurd Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melsom-Johansen, Teodor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raddum, Jonathan Slang Klubb Ås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rudi-Pedersen, Mads Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Philip Holst Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Imbsen, Oliver Høger Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Viktoria Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Onarheim, Una Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selliken, Ingrid Haugen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wogn-Henriksen, Hedda Johanne Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dihle, Maria Eri Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hahne, Filippa Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Julie Lørdahl Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holen, Sofie Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ennals, Elena Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Kristine Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hahne, Frida Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleheier, Tiril Helene Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustad, Linnea M. Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Emilie Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Loe, Eline Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølseth, Sigrid Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Risberg, Amalie Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stangenes, Thea Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Christian Oscar Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Sander August Standal Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix