Hopp til innhold

Tour De Bærum

DET VIL ÅPNES FOR ETTERANMELDING TIL VESTMARKA RETT NED LØRDAG FRAM TIL 21.00. DE ØVRIGE RENN ER FULLE. Jutul, Haslum og Jardar arrangerer Tour de Bærum 2018 med 4 renn fra 9-11 februar. Konseptet blir som tidligere med klassisk distanse med parstart i Haslumrennet fredag. Langrennscross og sprint fristil på lørdag med jaktstart i fristil søndag. Jutulcrossen er Akershus Sparebank1cup for 13-14 årsklassen, mens Oslo Sportslager cup for 15-16 arrangerers som prolog i Jutulcrossen og sprint finale i Jardarsprinten. Søndag er det jaktstart basert på de 3 foregående renn. Alle i 15-16 som melder seg på i Jardarsprinten blir automatisk påmeldt på prologen (kun en startavgift). Etteranmelding onsdag 7 kl. 24. All etteranmelding vil foregå digitalt gjennom MinIdrett

  • Når: 9.2 - 11.02.2018
  • Hvor: Vestmarka Skistadion / Skui Idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.02.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 15 1312 SLEPENDEN
  • Telefon: 67486500
  • E-post: post@jardar.no
  • Kontonummer: 16271407479
  • Hjemmeside: http://www.jardar.no/
  • Rennleder: Dag Helland-Hansen
  • TD: Olav Tungesvik
  • TD: Christian Sammerud Norløff
  • TD: Jan Kildahl
  • TD: Arve Paulsen
  • TD: Jan Kildahl
  • TD: Christian Sammerud Norløff
  • TD: Olav Tungesvik
  • Rennleder: Dag Helland-Hansen
  • Rennleder: Dag Helland-Hansen
  • TD: Jan Kildahl
  • TD: Christian Sammerud Norløff
  • TD: Olav Tungesvik

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse 17 år og eldre Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse 17 år og eldre Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Veteran Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Veteran Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse Veteran-dame Øvelse Fellesstart Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

17 år og eldre - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Erik Koppervik Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Herman August Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnsmo, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Meinicke, Thomas Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbakken, Martin Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Wettergreen, Morten Birger Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk

17 år og eldre - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Odd Arnvid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Christiansen, Erik Koppervik Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Deisz, Christian Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Dunham, Kristoffer Dean Klubb Bærums Skiklub Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Enoksen, Børge Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Flaaten, Mathias Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Grytnes, Herman August Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Halstenstad, Jon Anders Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Larsson, Emma Meyer Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Meinicke, Thomas Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Nilsson, Håkan Magnus Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Wergeland, Thomas Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Wettergreen, Morten Birger Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart

17 år og eldre - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse Langrennscross
Navn Larsson, Emma Meyer Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Endre Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre Øvelse Langrennscross
Navn Støre, David Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre Øvelse Langrennscross
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre Øvelse Langrennscross

17 år og eldre - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse 17 år og eldre Øvelse sprint fri
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse sprint fri
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre Øvelse sprint fri

17 år og eldre -kvinner - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse 5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse 5 km klassisk

17 år og eldre -kvinner - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Caroline Grotøy Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Langrennscross
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Langrennscross
Navn Meinicke, Stina Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Langrennscross
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Langrennscross

17 år og eldre -kvinner - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse sprint fri
Navn Meinicke, Stina Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse sprint fri

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Erik Jonth Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Forså, Mads Optun Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guldteig, Hermann Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hajny, Krystof Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansteen, Sindre Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvseth, Oliver Lübbe Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munthe-Kaas, Fredrik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilbrink, Hadrian Friling Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paus, Albert Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Plyhn, Oskar Rødland Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Romsås, Sander Linge Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schefte, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørskaar, Aslak Dugstad Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zachariasen, Jonathan Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye-Torblå, Fredrik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Erik Jonth Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Espevik, Sverre Kolstad Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Forså, Mads Optun Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Guldteig, Hermann Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hajny, Krystof Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hald, Leo Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Halldorsson, Haukur David Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansteen, Sindre Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lerø, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lysaker, Martin Emil Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvseth, Oliver Lübbe Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mayer, Casper Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Munthe-Kaas, Fredrik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilbrink, Hadrian Friling Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ossiannilsson, Oskar Magnus Vik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Paus, Albert Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein-Ulsletten, Henrik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Romsås, Sander Linge Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Snekkermoen, Kasper Jamt Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Støren, Fabian Bjerke Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørskaar, Aslak Dugstad Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thon, Oskar Kristiansson Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wegge, Andreas Hjortås Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wesøe, Tobias Lode Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Zachariasen, Jonathan Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øveraasen, Kristian Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øveraasen, Henrik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 10 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Buch, Jeppe Christoffer Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Enoksen, Sivert Flåhagen Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Eriksen, Erik Jonth Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Espevik, Sverre Kolstad Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Fleischer-Børresen, Noah Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Guldteig, Hermann Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Hajny, Krystof Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Hald, Leo Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Løvseth, Oliver Lübbe Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Paus, Albert Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Solberg, Iver Hagen Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Sørskaar, Aslak Dugstad Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Wegge, Andreas Hjortås Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Weisser, Tellef Brandsvik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Zachariasen, Jonathan Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse pursuit

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bye-Torblå, Fredrik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Erik Jonth Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Forså, Mads Optun Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Guldteig, Hermann Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hajny, Krystof Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hald, Leo Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Halldorsson, Haukur David Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lerø, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lysaker, Martin Emil Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Løvseth, Oliver Lübbe Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Malmberg, Tim Julian Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mayer, Casper Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nilbrink, Hadrian Friling Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ossiannilsson, Oskar Magnus Vik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Paus, Albert Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rein-Ulsletten, Henrik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Snekkermoen, Kasper Jamt Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sørskaar, Aslak Dugstad Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thon, Oskar Kristiansson Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wesøe, Tobias Lode Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Zachariasen, Jonathan Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øveraasen, Kristian Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øveraasen, Henrik Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blume, Jonas Sorknes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandal, Peter Thorstensen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennhovd, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekkje, Joakim Tveten Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Christoffer Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik August Sundal Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torjussen, Ola Mæhre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vanay-Olafsen, Theo Alexander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakkom, Emil Kvervavik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Blume, Jonas Sorknes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandal, Peter Thorstensen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brennhovd, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dagestad, Nils Jørgen Wiig Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dvergsdal, Phillip Alexander Pah Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekkje, Joakim Tveten Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grönberg, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Christoffer Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Imenes, Theodor Isene Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Klaveness, Magnus Friedhelm Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Knoph, Mikkel Stärk Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrvang, Sander Melhus Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Smedhaugen, Petter Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Storås, Peder Tveita Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Svartdahl, Petter Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Torjussen, Ola Mæhre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Johannes Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vanay-Olafsen, Theo Alexander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vannes, Sondre Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Brandal, Peter Thorstensen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Frengstad, Brage Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Smedhaugen, Petter Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Torjussen, Ola Mæhre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Vanay-Olafsen, Theo Alexander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Blume, Jonas Sorknes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brandal, Peter Thorstensen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dagestad, Nils Jørgen Wiig Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dvergsdal, Phillip Alexander Pah Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ekkje, Joakim Tveten Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grönberg, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Christoffer Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hanken, Mats Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Imenes, Theodor Isene Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Klaveness, Magnus Friedhelm Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Knoph, Mikkel Stärk Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Smedhaugen, Petter Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Torjussen, Ola Mæhre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Johannes Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vanay-Olafsen, Theo Alexander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vannes, Sondre Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnestad, Vegard Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandsæter, David Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egge, Jonas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Mikkel Johansen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haslum, Herman Heitmann Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Georg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Linus Hellum Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Thorbjørn Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Shepherd, Axel D'Arcy Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Söder, Vebjørn Johan Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vasbotten, Ola Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Alfheim, Benjamin Hagen Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnestad, Vegard Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandsæter, David Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Egge, Jonas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebretsen, Mikkel Johansen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haslum, Herman Heitmann Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Herland-Valen, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hesselroth, Emanuel Odén Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Georg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Knudsen, Tobias Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mayer, Jonas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Linus Hellum Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrvold, Thorbjørn Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nereng, Sivert Haugan Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Frithjof Skiftesvik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangenes, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Støren, Herman Bjerke Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sund, Vegard Vartdal Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Svartdahl, Mikkel Udjus Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Söder, Vebjørn Johan Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vasbotten, Ola Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Bjørnestad, Vegard Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Brandsæter, David Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Egge, Jonas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Engebretsen, Mikkel Johansen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Haslum, Herman Heitmann Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hesselroth, Emanuel Odén Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Jacobsen, Georg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Knudsen, Tobias Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Moe, Linus Hellum Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Myhrvold, Thorbjørn Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Nereng, Sivert Haugan Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Nilsen, Frithjof Skiftesvik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Shepherd, Axel D'Arcy Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Söder, Vebjørn Johan Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Vasbotten, Ola Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Alfheim, Benjamin Hagen Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnestad, Vegard Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brandsæter, David Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Egge, Jonas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Mikkel Johansen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haslum, Herman Heitmann Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Herland-Valen, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hesselroth, Emanuel Odén Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Georg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Tobias Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mayer, Jonas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Linus Hellum Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Thorbjørn Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nereng, Sivert Haugan Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Frithjof Skiftesvik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Renolen, Aslak Jagtøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stangenes, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sund, Vegard Vartdal Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svartdahl, Mikkel Udjus Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Söder, Vebjørn Johan Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vasbotten, Ola Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Belstad, Markus Smistad Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kippenes, Lars Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Milvang, Eskil Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moore-carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tarald Flage Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Jens Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørnmo, Gabriel Wiik Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Undset, Henrik Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øhre, Henrik Madtsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Belstad, Markus Smistad Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenstein, Mads Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Herland-Valen, Jon Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hustad, Iver Sannem Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kippenes, Lars Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Moore-carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Eilert Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Tarald Flage Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryen, Benjamin Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skar, Morten Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sogstad-Tønnessen, Jens Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørnmo, Gabriel Wiik Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Undset, Henrik Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øhre, Henrik Madtsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belstad, Markus Smistad Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Ellingsen, Elias Gjørtz Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Falkenstein, Mads Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Kippenes, Lars Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Milvang, Eskil Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Moore-carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Olsen, Tarald Flage Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sogstad-Tønnessen, Jens Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sørnmo, Gabriel Wiik Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Undset, Henrik Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Øhre, Henrik Madtsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Belstad, Markus Smistad Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Herland-Valen, Jon Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kippenes, Lars Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moore-carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Eilert Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tarald Flage Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Benjamin Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Jens Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnmo, Gabriel Wiik Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år