Hopp til innhold

Tour De Bærum

Jutul, Haslum og Jardar arrangerer Tour de Bærum 2018 med 4 renn fra 9-11 februar. Konseptet blir som tidligere med klassisk distanse fredag med parstart, Langrennscross og sprint fristil på lørdag med jaktstart i fristil søndag. Jutulcrossen er Akershus Sparebank1cup for 13-14 årsklassen, mens Oslo Sportslager cup for 15-16 arrangerers som prolog i Jutulcrossen og sprint finale i Jardardrennet. Alle i 15-16 som melder seg på i Jardarrennet (sprint) blir automatisk påmeldt på prologen (en startavgift).

  • Når: 9.2 - 11.02.2018
  • Hvor: Vestmarka Skistadion / Skui Idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 15 1312 SLEPENDEN
  • Telefon: 67486500
  • E-post: post@jardar.no
  • Kontonummer: 16271407479
  • Hjemmeside: http://www.jardar.no/
  • Rennleder: Dag Helland-Hansen
  • TD: Olav Tungesvik
  • TD: Christian Sammerud Norløff
  • TD: Jan Kildahl
  • TD: Arve Paulsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse 17 år og eldre Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse 17 år og eldre Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Veteran Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse Veteran Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse Veteran-dame Øvelse Fellesstart Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

17 år og eldre - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse 17 år og eldre Øvelse 10 km klassisk

17 år og eldre - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse 17 år og eldre Øvelse Fellesstart

17 år og eldre - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse Langrennscross
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse 17 år og eldre Øvelse Langrennscross

17 år og eldre - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse 17 år og eldre Øvelse sprint fri
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse 17 år og eldre Øvelse sprint fri

17 år og eldre -kvinner - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse 5 km klassisk

17 år og eldre -kvinner - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Fellesstart

17 år og eldre -kvinner - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse Langrennscross

17 år og eldre -kvinner - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse 17 år og eldre -kvinner Øvelse sprint fri

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guldteig, Hermann Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hajny, Krystof Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilbrink, Hadrian Friling Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zachariasen, Jonathan Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Guldteig, Hermann Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hajny, Krystof Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lerø, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilbrink, Hadrian Friling Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Zachariasen, Jonathan Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 10 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Guldteig, Hermann Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Hajny, Krystof Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Zachariasen, Jonathan Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse pursuit
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse pursuit

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Guldteig, Hermann Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hajny, Krystof Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nilbrink, Hadrian Friling Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsland, Linus Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Zachariasen, Jonathan Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsæter, David Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Thorbjørn Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsæter, David Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Knudsen, Tobias Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrvold, Thorbjørn Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsæter, David Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Knudsen, Tobias Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Myhrvold, Thorbjørn Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsæter, David Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Tobias Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Melgaard, Marius Aalberg Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Thorbjørn Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falkenstein, Mads Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moore-carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørvig, Jørgen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øhre, Henrik Madtsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenstein, Mads Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Moore-carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørvig, Jørgen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øhre, Henrik Madtsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Falkenstein, Mads Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Moore-carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Øhre, Henrik Madtsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhm-Wang, Markus Wilhelm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moore-carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øhre, Henrik Madtsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Forbord, Mads Jakob Midtskaug Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Forbord, Mads Jakob Midtskaug Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Philip Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Forbord, Mads Jakob Midtskaug Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Steen, Philip Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Forbord, Mads Jakob Midtskaug Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Philip Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse pursuit
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse pursuit

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Falk Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomnes, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Falk Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Glomnes, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Falk Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Glomnes, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse pursuit
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse pursuit

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Falk Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri felles

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Gustav Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engh, Martin Abel Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mellem, Storm Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Söder, Storm Alexander Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Engh, Martin Abel Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kanck-Vårdal, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mellem, Storm Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Söder, Storm Alexander Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Engh, Martin Abel Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Kanck-Vårdal, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Mellem, Storm Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Söder, Storm Alexander Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse pursuit
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse pursuit

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Engh, Martin Abel Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mellem, Storm Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Söder, Storm Alexander Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Sigrid Eidseter Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westby, Helene Knudsmoen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westerheim-Larsen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Olsen, Sigrid Eidseter Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Westby, Helene Knudsmoen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Sigrid Eidseter Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Westby, Helene Knudsmoen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Westerheim-Larsen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Drageset, Ovidie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Sigrid Eidseter Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tønsberg-Nes, Linea Alvilde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Westby, Helene Knudsmoen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Westerheim-Larsen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kværnæs, Silje Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyberg, Marie Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kværnæs, Silje Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyberg, Marie Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Nyberg, Marie Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nyberg, Marie Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkevoll, Oda Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flock, Fredrikke Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkevoll, Oda Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Flock, Fredrikke Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkevoll, Oda Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Flock, Fredrikke Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse Pursuit

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkevoll, Oda Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flock, Fredrikke Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Katteland, Ingrid Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse Pursuit
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Pursuit
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse Pursuit

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boger, Emma Jåtog Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pollen, Jenny Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Boger, Emma Jåtog Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Pollen, Jenny Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Pollen, Jenny Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Pursuit

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkevoll, Amalie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Boger, Emma Jåtog Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pollen, Jenny Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øye, Oceane Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Pursuit

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øye, Oceane Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Pursuit
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Pursuit
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Pursuit

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsland, Nikoline Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molland-gisvold, Ingeborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Steinsland, Nikoline Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Molland-gisvold, Ingeborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsland, Nikoline Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsland, Nikoline Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Vilma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandsæter, Matilda Therese Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Jenny Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebø, Sunniva Lysvåg Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heli-Haugestøl, Hermine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Killengreen, Ingrid Christine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyberg, Louise Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen Gaarder, Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Vilma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Brandsæter, Matilda Therese Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Eng, Jenny Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Heli-Haugestøl, Hermine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Nyberg, Louise Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Vilma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brandsæter, Matilda Therese Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eng, Jenny Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Heli-Haugestøl, Hermine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyberg, Louise Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen Gaarder, Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Vilma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brandsæter, Matilda Therese Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Jenny Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Heli-Haugestøl, Hermine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Killengreen, Ingrid Christine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Heggedal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nyberg, Louise Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen Gaarder, Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix